Luźne Gatki – ZADNIE… Chleb Mrożony Świeżo Pieczony

Luźne Gatki – ZADNIE… Chleb Mrożony Świeżo Pieczony

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 14

Choć trzeba przyznać, że tani i smaczny. Do tego 80 zł za reklamówkę zakupów – inflacja idzie i to hiper jak hipermarket. Co ma robić Młoda i Etam w życiu, kim zostaną?

14 Odpowiedzi

 1. Żądaaamy więcej wysokowydajnego Etama!!!

 2. Żądamy ! 🙂

 3. Pieczywo to gówno, zjedz je równo

 4. Stan Tymiński

  Nie wiem co jest w tej córce Etama nie tak ale jak ja słucham to mnie bardzo drażni. Psuje audycje tym swoim szczebiotaniem. Nie podoba mi się ton w wypowiedzi i nic nie wnosi do audycji.

  • Jebla Idzie Dostać

   Dziewczyna nie bryluje wiedzą, nie jest też zainteresowana górnolotnymi tematami. Jest bardzo przyziemna a do tego niezbyt kobieca – tylko męska, niekonserwatywna, wulgarna momentami. Bądźmy szczerzy – on tak naprawdę by wolał konserwatywkę która zna się na polityce i nauce. To pewnie jedna z wielu rzeczy które składają się na zdziwaczenie etama i smutek, który słychać w jego głosie i widać na nagraniach.

 5. Jak i jej stary…

 6. Nie wiem skąd ten pomysł, żeby promować tego nawiedzonego smutasa i teraz jeszcze jego rodzinkę. Już lepsza jest ta Edyta, choć też dupy nie urywa. Powoli robi się z NR radio chrześciańskie.

 7. hahahh… generalnie jestem za wolnością wypowiedzi, ale jak widzę powyższe paszkwile, to jak bym tutaj był moderatorem,
  kasowałbym takich przeżartych cebulą matołków z dziką rozkoszą. chwasty trzeba wyrywać.

  btw, są tacy co mówią o Krawcu i o Potrzebie, że to złe wilki są, a ja twierdzę, to boży ludzie być muszą.
  żeby osiągnąć ten level cierpliwości i tolerancji to 7 lat w tybecie by nawet mi nie starczyło.

 8. Etam i Karola ,super!!!!!

 9. Typowa rodzina ze Szczecina…..pozdrawiam z Prawobrzeża 😉

 10. Odpp.. sie od etama:) Karolina faktycznie niewiele wnosi ale w pakiecie z etamem mozna przymknac oko;)

 11. Nie krytykujcie tak młodej, ona ma teraz na prawdę ciężko, w tej szkole to już zajoba dostają, pierdoł tyle, że nie ma czasu na nic… wstaje o 5 rano by się pouczyć i często na douczanie z matmy poświęca soboty…. Do tego sytuacja w domu na która trudno coś zaradzić. Staramy się podchodzić na luzie i tak na luzie gadać, bez spiny. By ogarnąc psyche, trzeba po prostu mieć dystans choc nie zawsze brzmi to jak intelektualna rozkmina… więc miejcie dystans….

 12. E tamie i Karolino spieszę was uspokoić co do flaków. Z jelit wieprzowych i baranich robi się powłoki na kiełbasy a flaczki to nic innego jak pokrojony na paseczki krowi żołądek więc nie było tam żadnej kupy, tak że spoko 🙂

Zostaw Komentarz