Luźne Gatki – Witaj wesoła przygodo!

Luźne Gatki – Witaj wesoła przygodo!

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 10

Dwójka szlachciców – nędzarzy zostaje wynajęta do brudnej roboty. Sir Tesla i jego kompan – Szczerbaty będą musieli stawić czoła nie tylko ludziom, muszą także poradzić sobie z pewnym mściwym kotem.

10 Odpowiedzi

 1. Audycja się świetnie rozkręciła, a najlepszy był Jan jak sobie zrobił zęby z kamieni i kot Krawiec, który wychędożył worek 😀

 2. A może kolega od kamieni to kompan Asterixa ;-p

 3. Ja się mówiąc szczerze czułem nieco zagubiony, chyba za stary jestem na takie nowoczesne zabawy, a może byłem za mało skupiony bo „wypełniałem druczki” w trakcie. Niemniej nie lękajmy się co nowe… Potrzebne jest urozmaicenie.

 4. Ciekawa audycja i dobrze się tego słuchało. Fajnie było również posłuchać Jana, który dał się ponieść zabawie i był bardzo fajną postacią.

  • Najlepszy miałeś pomysł na Błażeja i Zenona jako dwóch braci szubrawców 😀

 5. Kociokwik

 6. Zaiste, ciekawie sobie radził z brakiem ziębóf

 7. Ola zerwij z tym paskudnym Zenonem ,zostań ze mną a doznasz rozkoszy

 8. Moja ocena tego jest taka:

  Również jestem za tym, aby owe RPG-owe przygody były prowadzone w sposób luźny i zabawny… ale umówmy się, kupa w bucie to nie są wyżyny humoru… Żarty o kupie to może i cieszą się popularnością, ale w innym radiu. Stać cię na wincyj, Zenon. Ale jak na spontan, to i tak nieźle wyszło.

  Ciekawi mnie, czemu Potrzeba nie mistrzuje… w „Bez litości” udowodnił przecie, że potrafi zbudować niezły klimat i napięcie.

  PS. Mam taką małą prośbę odnośnie przyszłych RPG-owych zabaw: NIC O KOSMOSIE, ja was bardzo proszę… Może jakieś post-apo pokroju Fallouta, może być nawet świat z Wiedźmina, cokolwiek, byle nie ten zapyziały kosmos.

  Pytajmierz mix Kolorowanko, mówię jak jest. Chińskobajkolandia.

 9. Świński kotlet

  Jan to kawał chuja do lania ,co tylko zamęt robi i pierdoli że nie słucha a doskonale wie co się dzieje w NR.

Zostaw Komentarz