Luźne Gatki – Sąsiedzi

Luźne Gatki – Sąsiedzi

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 18

O stosunkach sąsiedzkich oraz o pracy grafika.

18 Odpowiedzi

 1. Ciągle gadacie o zwiększeniu zasięgu radia. Jako osoba niezależna odpowiem.
  Śmieszne opowieści i twórczość Krawca: TAK
  Żałosne opowiadania, żałosnych leniwych „mężczyzn”: NIE
  Faceci, panujcie nad swoimi emocjami. Macie DZIAŁAĆ, a nie myśleć o działaniu.
  W dawnych czasach na IRC, jak ktoś się pokazał z czymś chujowym to dostawał bana. Nikogo nie obchodziły jego problemy, czy inne wymówki. Miał wrócić, kiedy coś osiągnął. To była twarda szkoła, ale ją szanuję. Dlatego dziś tworzę świetne gry.
  Gdyby dopuszczali tam takie spierdoliny jak ten słuchacz od Amigi to do dziś byśmy tylko siedzieli i opowiadali o swoich pomysłach.
  Prawdziwy mężczyzna to ktoś wymagający. Dzięki temu, jego podopieczni zyskują. Mają jakieś cele, które muszą osiągnąć.
  Mężczyzna to nie troskliwa mamusia, która boi się pieniędzy i uważa swoich słuchaczy za dzieci specjalnej troski.
  Czy wy faceci serio chcecie być tak traktowani, że się was głaszcze i mówi „dobrze Januszku, ładny rysuneczek”. Do czego można dojść w takim układzie? Do kredek świecowych i plasteliny w wieku 45 lat?

  • Postęp nie bierze się z działania, tylko z lenistwa. Co z tego, że stworzysz grę skoro nikt nie będzie miał czasu żeby w nią zagrać. Tony sprzętu, oprogramowania, jedzenia, ciuchów… są tworzone i recyklingowane, a każda nowa generacja jest tylko bardziej kolorowa. Co to za postęp w którym nie ma normalnej wody, jedzenia, naturalnej odzieży… Z 30 lat temu jedna osoba była w stanie utrzymać całą rodzinę, a teraz wszyscy pracują. Co z tej pracy przeciętny człowiek ma to nie wiem. Jak nie widzisz krat wokół siebie to ci nie poradzę. Dyskutujący są enklawą trzeźwości w płytkim świecie gdzie nikt nie jest w stanie utrzymać uwagi przez 5 minut.

  • @Ola
   Nazwanie Etama (słuchacza od Amigi) „spierdoliną” i „leniwym mężczyzną” to gruba przesada. Gość ma na głowie kupę projektów, tworzy grafiki i animacje, prowadzi platformę afterową i kto wie co jeszcze… Bardziej aktywnych osób w tym radio nie znajdziesz. A to, że nie zaczął prowadzić audycji mimo że się długo przymierza, jest całkiem zrozumiałe przy freelancerskim trybie życia, które on prowadzi. Także spokojnie z tym rzucaniem wyzwiskami.

   • Dokładnie! Etam bardzo dużo pomógł przy radiu nie mając z tego zupełnie nic, oprócz odrobiny funu. Do tego cały czas promuje audycje, dzwoni, interesuje się… Proszę nie obrażać Etamuśka! Poza tym raczej unikamy tutaj takiego ostrego rzucania w siebie gównem i jechania po słuchaczach czy nadających. A jak już to w bardziej wyrafinowany sposób niż nazywanie kogoś „spierdoliną”. Takie epitety niech zostaną dla rządzących, złodziei, albo tych co są na usługach systemu i nas dręczą.

  • Adam Fischer

   Dziękujemy, Twoje rady jako kogoś kto przeszedł twardą szkołę życia na IRC z pewnością pomogą nam pokierować nasze życie na właściwe tory. Może dzięki temu, wkrótce będziemy tworzyć świetne gry i jak Ty zostaniemy prawdziwym mężczyzną.

  • stellar kid

   widzisz Olu, jak na pierwszy (tak wnioskuję) post tutaj, nie wyszło za dobrze. dobre rady + epitety z rynsztoka, to po prostu nie może się udać.

 2. Już dawno nie uśmiałem w jaki sposób opowiadasz o swoich sąsiadach i perypetiach z nimi… i twoje śpiewanie ha ha ha

 3. Czy ja w mehramie słyszę blache?

 4. Na podstawie czegoś nagrywałeś tę mantrę? Z czymś mi się kojarzy… Hagalaz’ Runedance?

 5. Hej panowie wspomnieliście o sprzedaży modeli na turbosquid. Może jakaś audycja jak wypełnić te papiery niezbędne do sprzedaży w hameryce W-8BEN zdaje się. Też chciałbym spróbować posprzedawać trochę ale nie ogarniam tej strony biurokracyjnej że tak powiem. Taki modelik: https://gumroad.com/l/LTuk# mam na razie wstawiony na gumroad ale to tak jak postawić bazar w piwnicy i liczyć ze ktoś tam zajrzy.

 6. Dzięki. Model nie jest zrigowany, nie chciało mi się bawić z kośćmi bo już dawno tego nie robiłem i musiałbym sobie przypomnieć co i jak. Dla zainteresowanych powiem że turbosquid bierze dla siebie chyba z 60% czyli niezłe bandyctwo ale jest stronka https://cubebrush.co/marketplace?resource=3D%20models gdzie 95% zostaje dla grafika.

  • Ech… No i tak zawsze się kończy, jak ktoś zdobywa markę i semi-monopol, to zaczyna się łupienie ludzi a niewidzialna ręka rynku co najwyżej liczy banknoty. Postać bez kości może być ciężko sprzedać, bo bez żmudnego dorabiania bonesów i ważenia mesha właściwie nic z tym nie zrobisz, a jak ktoś płaci za model, to chciałby pewnie mieć go już gotowego do animacji.

Zostaw Komentarz