Luźne Gatki – Pierwsze spotkanie z Jackiem Kuchmistrzem

Luźne Gatki – Pierwsze spotkanie z Jackiem Kuchmistrzem

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 13

Rozmawiamy o kulinariach przez pryzmat zdrowia, wegetarianizmu, żywności nieprzetworzonej… Audycja dla tych wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym żywieniem!

13 Odpowiedzi

 1. Hej. Fajnie by było, jakby nasz kuchmistrz pod każdą taka audycja dawał jakiś prosty i w miarę ciekawy przepis dla początkujących, tak żeby każdy mógł rozpocząć właśnie przygodę ze zdrowym żywieniem.

 2. Audycja w takim wydaniu nie będzie miała sensu. Mocno ideologiczna, stronnicza i nieobiektywna. Poza tym prowadzący popełnił kilka błędów, jeśli nieświadomie to ok, ale jeśli wprowadził w błąd celowo to stawia pod znakiem zapytania sens takiej audycji.

  • SkrzydlatyŻmij

   O kurde, ja jeszcze tej audycji nie słuchałem i po Twoim komentarzu, pewnie już nie przesłucham. Pozdrawiam!

   • jajcujesz?

   • Radzę/polecam nie kierować się komentarzami innych słuchaczy, przesłuchać audycję i wyciągnąć swoje wnioski. No bo jak można ufać opinii kogokolwiek, kogo się nie zna (w tym przypadku prawdopodobnie jaśka dynamina, który jak ostatni tchórz pisze obraźliwe komentarze pod moim nickiem)?

 3. Miło słyszeć po latach…

 4. fajne

 5. Poniższy komentarz (Siunia z 23 marca 2017) został prawdopodobnie napisany przez jaśka dynamina, który to ma w zwyczaju podszywanie się pode mnie na Afterze u Etama. Nie myślałam, że stoczy się tak nisko i zacznie pisać komentarze pod moim Nickiem pod audycjami w archiwum. Czas najwyższy, aby Krawiec i Etam popracowali nad tym, aby uniemożliwić ludziom pokroju jaśka dynamina zapożyczanie sobie i pisanie jak i występowanie pod nickami innych słuchaczy NR.
  A ja (po raz kolejny padłam ofiarą jaśka dynamina) przepraszam Jacka Kuchmistrza za ten obraźliwy i zupełnie bezpodstawny komentarz.

  „Siunia, 23 marca 2017 | Odpowiedz
  Audycja w takim wydaniu nie będzie miała sensu. Mocno ideologiczna, stronnicza i nieobiektywna. Poza tym prowadzący popełnił kilka błędów, jeśli nieświadomie to ok, ale jeśli wprowadził w błąd celowo to stawia pod znakiem zapytania sens takiej audycji.”

  Jasiek dynamin, ile ty masz lat? Grow up, baby.

  • Po rzuceniu okiem w logi – zgadza się, to nie twój komentarz. Pozwoliłem sobie wyedytować nazwę autora, by nie wskazywała na ciebie.
   Ale również nie jest to komentarz jaśka. Nie wszystko dynamin co trolluje, mimo że wyrobił sobie opinię jaką ma, to powoli się też pojawia trend „narobię gnoju a oni będą myśleć że to dynamin”, a kiedy podejrzenia polecą na ślepo to faktyczny sprawca się śmieje do rozpuku.

   • Cieszę się, że rzuciłeś okiem i wyedytowałeś nazwę autora. Nie wiem, skąd ta pewność, że to nie dynamin, ale nie będę wnikać. Ja, ze swojej strony, nie mogę zrobić nic innego, jak zapewnić jaśka dynamina, że go przeproszę za to (prawie że) pomówienie (użyłam słowa „prawdopodobnie”) tak szybko, jak tylko będzie to możliwe, ale nie wcześniej, jak po moim trupie 🙂

 6. SkrzydlatyŻmij

  Przesłuchałem audycję. Jeśli człowiek potrzebuje witaminy B12, którą może dostarczyć tylko jedząc mięso, to jest to dowód, że naturalnym i zdrowym dla nas jest jedzenie mięsa. Koniec wywodu.
  Jest wiele innych dowodów, ale nie będę tracił czasu na pisanie, bo jeśli Was, ten oczywisty nie przekona, to inne też Was nie przekonają.
  Chyba, że władcy tego świata, podejmą decyzję, że uruchamiają maszynkę programowania społeczeństwa i zrobią modę na mięsożerność, jak obecnie zrobili na wegetarianizm. Wówczas Ci co obecnie głoszą wegetarianizm, jak za dotknięciem magicznej różdżki, zaczną głosić wszystkożerność itd.
  Poglądy głoszone przez Kuchmistrza na temat zdrowego jedzenia, są głęboko niekompletne, jest to zbiór komunałów oraz nieprawdziwych mitów spopularyzowanych przez massmedia. Nie wyleczycie się z niczego, kierując się tą wiedzą i nie zachowacie zdrowia, chyba że przypadkiem. Nie jest to żadna wiedza, która będzie skuteczna w działaniu, a jedynie pierdoły.

 7. Dobrze się tego słuchało.

Zostaw Komentarz