Luźne Gatki – Paranormalny maślany matrix Bolka i Lolka

Luźne Gatki – Paranormalny maślany matrix Bolka i Lolka

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 9

O wojnach magów, tajemnicy drogiego masła i dziewczynce, która poszła do kościoła w czerwonych bucikach. Występują: Krawiec, Adwokat i Jacek Vel Blacha.

9 Odpowiedzi

 1. Jak na luźne gatki, całkiem niezła audycja. Bardzo dobsz, że obnażasz obłudników, szarlatanów i hochsztaplerów. Acz, ty krawcze cwaniaczek taki. W audycji chrześciańskiej o której mówiłeś faktycznie, prosili boga o pieniądze, gdyż ich akurat potrzebowali bardziej niż zwykle. I nie wiem skąd wziałeś, że niby oczekują czegoś w zamian za uczynki, twórca tej audycji wielokrotnie podkreślał (cytując Biblię), że „nie przez uczynki zbawieni aby się nimi kto nie chełpił, lecz przez Jezusa”.
  Co do cen w sklepach, to faktycznie coś mocno nie tak. Jestem młody, ale pamiętam ile płaciłem z piniędzy darowanych przez rodzicielstwo za produkty, gdy jeszcze było przed kryzysem. 15 z groszami, za parę artykułów z listy (bułki, warzywa), jakieś tam słodycze dla mnie i brata, lody itd. A dziś to by wyszło może nawet 2 razy tyle, a kryzys przecie się skończył, a inflacja aż tak bardzo chyba nie wzrosła ?

  • Fasola teraz kosztuje tyle co mięso… A kiedyś to był wręcz symbol taniego żarcia! Martin i spółka stale proszą Boga o dobra materialne i o hajs, traktują go wręcz jak św. Mikołaja.

 2. Adwokat nie jest głupi. Nie będzie trzymał świniaka w wannie. Każdy wie, że wanna służy do kiszenia kapusty. Hehe
  A co do koszul nocnych to mam pomysł na takie z logiem nocnego radia.

 3. TrolZNocnegoRadia

  Ta pani Moskalik się nie zna. Aby zdjąć aurę ochronną, należy wyrzucić 5 lub 8. A audycja bardzo dobra. Więcej takich.

 4. To co mówisz o psach zostało zbadane eksperymentalnie. Wlascicela wysyłano w jakieś miejsce w którym miał czekać na sygnał do powrotu do domu innym środkiem transportu i o nie typowej porze w tym czasie obserwowano zachowanie psa i okazało się że psy zaczynja oczekaiwac powrotu właściciela w momencie odebrania przez niego sygnału do powrotu. Badania przeprowadza Rupert sheldrake można nawet ś nie których samemu wziąść udział.

 5. Co do świadomości tworzonej przez mózg nie ma na to dowodu, równie dobrze mózg może być czymś w rodzaju odbiornika i filtra sygnału analogicznie do telewizora gdy zniszczysz telewizor program nie będzie już wyświetlany ale nie powiesz że zniszczyles stacje telewizyjną.

 6. A tutaj polski film z roku 1986 „Przygody wesołego diabła” (dla dzieci, fantasy, przygodowy) który zasiał strach w mojej psychice na dobre, do dziś pamiętam te dziecięce przerażenie, brak możliwości weryfikowania rzeczywistości za dzieciaka nie dawała mi możliwości stwierdzenia że taka postać poprostu nie istnieje :/. W film tym sceny z głównym bohaterem są co najmniej psychodeliczne.

  https://www.youtube.com/watch?v=2O8kzqHFjeM

  zobaczcie co piszą na fil webie w komentarzach 🙂
  http://www.filmweb.pl/film/Przyjaciel+weso%C5%82ego+diab%C5%82a-1986-8962/discussion/Bo%C5%BCe+jak+ja+si%C4%99+tego+diab%C5%82a+ba%C5%82em…,2361359

 7. Drogie offlinowe Nocniki,

  Nie podniecajcie się, że 5 godzin audycji, bo od któregoś momentu
  dzwoni Adwokat i już tak zostaje do samego końca 🙁
  Od momentu połączenia możecie mp3 do kosza wywalić.

  Nie ma za co.

  Ale Krawiec wielkie dzięki za poświęcenie tyle czasu, Ty seksowna bestio!

Zostaw Komentarz