Luźne Gatki – od kabaretu do zupy cebulowej

Luźne Gatki – od kabaretu do zupy cebulowej

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 1

Luźna, wieczorna dokładka, a w niej Potrzeba i Blacha o kulturze rozrywki, warsztacie radiowym, niedostępności szparagów i o zupie cebulowej.

Jedna odpowiedz

  1. JacekVelBlacha

    Z mojego punktu widzenia bardzo udana audycja.Płynne przejścia z tematu do tematu ,brak kolizji myślowych i warsztatowo bardzo dobrze przygotowania i za to podziękowania oraz ukłony dla cyborga Potrzeby.
    Brakowało jedynie ludzi dzwoniacych na antenę ale na to jak pokazuje praktyka niezależnie od tematu nadajacy nie maja wpływu. Aktywność słuchaczy rzadzi się często swoimi nieznanymi prawami. Od wymiany pogladów w kategorii kultura do raczej technicznej i merytorycznej ( bardziej agresywnej ) dyskusji o kierunku rozwoju środowiska radiowego na smacznym bardziej żartobliwym finale kończac. Jako przyszły sponsor jakim się stanę gdy powstanie odsłona NR na Patronite.pl będę bardzo mocno naciskał przez pryzmat swoich wpłat na poszerzenie wpływów ów radiowca Potrzeby a wcześniej umocnienie jego obecnej pozycji. Słuchanie jego produkcji jak też współprowadzenie z jego osoba nawet tak frywolnych występów radiowych to CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ.

    Thank you for your cooperation cyborg19 🙂

Zostaw Komentarz