Luźne Gatki – Nie daj się biedzie!

Luźne Gatki – Nie daj się biedzie!

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 7

Ci, którym dziś się powodzi, kiedyś sami doświadczali biedy, chorób i innych nieszczęść. Dziś są szczęśliwi i spełnieni. Posłuchaj opowieści tych, którzy wzięli się z życiem za bary! Audycja nieco „pokancerowana”, wycięte zostały przerwy muzyczne, czasem w dość toporny sposób 🙂

7 Odpowiedzi

 1. Czekałem na tę wrzutkę, dzięki Krawiec!

 2. Też jestem ciekawy co u ByteEatera, bo dzięki niemu trafiłem na Nocne Radio. Zawsze mówił, że nadaje w dwóch radiach, więc kiedyś postanowiłem sprawdzić, co to za miejsce 🙂 Ostatnio słyszałem, że organizuje u siebie w mieście protest „stop acta2”.

 3. Nie trzeba sie dostosowywac do spoleczenstwa, wystarczy byc soba. Mozesz miec pecha, gdy trafisz na sliczna, ale pusta laske…mysle jednak, ze jestes dosc inteligentny, aby sobie z tym poradzic. Ja nie mam dzieci, bo nigdy ich nie chcialam, jestem cudowna zona dla swojego meza i spelniona osoba, mimo braku potomstwa, zyje jak chce, bo to moje, wylacznie moje zycie…zyj Krawcze podle swoich zasad, tak jak Tobie wygodnie, a juz, bron boze – nie reaguj na to, -,,co ludzie powiedza”…niech Cie to naprawde GOWNO obchodzi…masz jedno zycie, naprawde tylko jedno…i tylko Ty masz prawo byc swojego zycia KREATOREM.☺

  • tylko jedno ? i co potem bedzie juz tylko nicość i tak do końca ? (w sumie to nie wiem do końca czego…)
   nicość tak jakby ktos nas zamknął w ciemnym sejfie ?

 4. Co za pier… dzwoniących.

  Biedni i bogaci są rozdzialani przez los taką samą ilością nieszczęść.
  Jak bogatemu coś się przytrafi to wykręca z tego gównoburzę bo w jego uporządkowanym świecie to jest ogromny szok że coś się wydarzyło. Polamentuje, pójdzie sobie na masaże, do psychoanalityka czy na aye do brazylii i tyle.

  Biedny babra się z gównem na codzień, więc rozumie że nieszczęścia sie zdarzają i nie musi wszyskim wszem i wobec tego obwieszczać. Do tego ograniczone zasoby nie pozwalają mu uporać się z tym szybko więc kosztuje go to więcej.

Zostaw Komentarz