Luźne Gatki – Kobiety są jakieś inne

Luźne Gatki – Kobiety są jakieś inne

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 24

Idzie wiosna, więc niby miało być o tym czego od facetów oczekują kobiety, ale… drogie piwniczaki! Nie martwcie się, szybko zeszło na inne tematy np. na Żydów w kosmosie.

24 Odpowiedzi

 1. A gdzie jest audycja która była wczoraj , była długa i nie dosłuchałem do konca ??

 2. no właśnie?

 3. Bardzo dobra audycja bo ją uświetniłem moim telefonem. Oby więcej telefonów ode mnie.

  • Włóczykij?…nie sądzę. Wartościowe kobiety przede wszystkim poszukują w mężczyznach stabilizacji życiowej…ps: oby wiecej telefonów od Ciebie…?

 4. Uwaga! Nie słuchać Krawca w wannie na słuchawkach bo można je stracić:)

 5. no jest

 6. Wyjedź Krawiec za granicę na dwa lata i wtedy zobaczysz czym jest patriotyzm. Kiedyś człowiek dbał o swoje plemię, wioskę, a dziś robi to samo w skali państwa i dzięki temu nie śpi już w szałasie. Jeśli nie przypilnujesz swojej ziemi i nie zatroszczysz się o swoich krajan, to przyjdzie bankster, korporacja, żołdak i wrócimy do feudalizmu. Od kapitalizmu do feudalizmu. A taki „obywatel świata” o kogo będzie dbał? Wyłącznie o własną dupę, tylko w biedzie już mu nikt nie pomoże. Z kim przypilnuje złóż, fabryk, osiedli przed przysłowiowym żydem? Z imigrantem ukraińskim albo azjatyckim?

 7. Cejrowski nie jest chłopkiem-roztropkiem. To ultra syjonista USrAelista, któremu żydzi dobrze płacą za to, że Rydzyk posiadł udziały w jankeskiej Żabce.

 8. Jakbyś mógł Kapitanie boży Krawcu zdradzić co zagrałeś w podkładzie audycji, bo bardzo mi się podobało przez większość czasu.

 9. Krawculku kochany rozumiesz kobiety,może w poprzednim wcieleniu byłeś kobietą.

 10. Świetna audycja. Ciekawe rozmowy na temat kultury, duchowości różnych zjawisk społecznych. Ciekawe i wnoszące coś do świadomości. Właśnie dla takich audycji (jak ta i ostatnie) słucham radia.

 11. Audycja bardzo fajna, plus świetne audio w tle, nawet cover Białego Misia mi się podobał 🙂 Krawiec proszę rzuć liniami do paru utworów…

Zostaw Komentarz