Luźne Gatki – Iluminaci bez gaci

Luźne Gatki – Iluminaci bez gaci

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 33

Trują nas, mordują, demoralizują, gwałcą nasze dzieci, wywołują wojny… Ale co tam!

33 Odpowiedzi

 1. Jedyną rzeczą, która pozwala na działalnośc stowarzyszeń typu Illuminati czy łóż masońskich to nieświadomość ogółu ludzi w jakim świecie żyją. Z zarazkami stykamy się wszędzie, nie każdy jednak choruje. Był czas, że żywo interesowałem się tymi wszystkimi zakulisowymi aferami, rozgrywkami etc., doszedłem jednak do wniosku, że zamiast martwić się o świat lepiej zacząć troszczyć się o własny rozwój,a zmian dokonywać we własnym życiu. Oszczędza mi to wiele nerwów i pomaga skoncentrować się na tym na co mam realny wpływ. Pozdr.

 2. FAJNA GRAFA KRAWCZE

 3. Gnostykiem był np Cyrynt Zenku autor Apokalipsy Jana… jeśli uważasz że gnostyków wyrznięto to śmiem twierdzić że wygadujesz pierdolety oni weszli w kanon 😀 Znasz wersja humanistyczną nawet nie katolicką o gnostykach i sądzisz że zostali wyrznięci a byli na Nicejskim Soborze a było wręcz przeciwnie . Przeczytaj apokalipsę Jana i jak radykalny jest ma Jezus jak Mojżesz. To właśnie cukierkowy nadstawiający policzki Jezus zrodzony z dziwicy zabił więcej przez swoich wyznawców niż ten srogi Mojżesz i Żyd Jezus zabijający dzieci Jezebelli.. 😀 Przecież nic nie wiesz o gnostykach i ich różnych szkołach ich pismach. Poczytaj dokładniej o tym…

  • Tutaj masz rację, jeżeli istnieje jakaś sensowna kontrowersja – powinienem się z kilkoma wersjami skonfrontować. Jakbyś mnie nakierował nieco, byłbym wdzięczny.

   • Po pierwsze gnostycy to takie określenie jak chrześcijaństwo a te bywa różnorakie i czasem opozycyjne. Jak wejdziesz w wiki znajdziesz podstawy kilka z nich nawet się nie różnią zbytnio od twego stosunku do mojego Boga. Niestety te rożne teologie i chrystologie są nie do pogodzenia na logikę zresztą jak kanon nowego testamentu. 😀 Niemniej robi ze wszystkich z nich ofiar rzymskiego katolicyzmu jest nieuczciwe choćby dlatego że gnostycyzm był zanany i przed chrześcijaństwem. Polecam Uta Rannke Heinenam ,,Nie i Amen” . Świetna teolog i znawca tematu . Jako charyzmatyk nie ze wszystkim się z nią zgadzam ale mniejsza szczegóły. Jest ogromna różnica miedzy Cyryntem gnostykiem a adamitami czy nawet Marcjonitami 😀 Podobnie jak pomiędzy katolicyzmem a współczesna sekta ,,rodzina miłości” 😀 Większość sekst po prostu się sama wypaliła inne wytłukł katolicyzm. Do czasu protestantyzmu nikt by im nie podskoczył. Akacja reakcja a Antychryst jakby ten sam. W Wiki masz szczegóły ale należy pamiętać ze przeszło to przez katolickie historiografie wiec nie we wszytko można ufać. To że judaizm przejął z Sumeru opowieść o potopie możesz mięć pretensje do kompilatorów. Ale przecież współcześni chrześcijanie mówią o końcu świata i czasie gdy wszelakie ludzkie dzieła spłoną na ziemi. Mówią że choć Bóg jest miłością i zbawia także karze występek i straszna rzecz wpaść w jego ręce itd. Słyszałem twoja deklaracje fajnie ale ja nie walczę metodami katolickimi. Choć wiem że miecz jest niezbędny często niż bym chciał ,, Zwycięscy dam władze nad poganami i będą rozbite naczynia” To tak na długo przed końcem zanim słoneczko nas spali a do którego bałwochwalczo zanoszą modły faraonowie i obecna nauka. Nakierować ale na co konkretnie bo temat rzeka?

   • https://pl.wikipedia.org/wiki/Uta_Ranke-Heinemann sorry za literówkę. ,,Nie i amen” albo ,, Eunuchy do raju”

 4. Cytując sławnego myśliciela „drain the swamp”. Ładny cytat na początek.

 5. Przechodzimur

  Szacun Zenon, że potrafiłeś przestać opowiadać (co jak wiesz bywa męczące 😉 ) o Jahwe i jego morderczych zapedach. Super, że dałeś radę dostrzegać, iż jest ktoś gorszy i groźniejszy od chrześcijan. Musimy sie dogadywac i jednoczyć. Swoją drogą czekam na rozwinięcie tematu przez Krawca. Może jacyś goście, Pan Rogala?

 6. Baltazar123

  Polać Krawcowi! Podoba mi się postawa intelektualna, która dąży do poznania prawdy, nawet jeśli poglądy nie są do końca popularne lub przyjęte w danym środowisku. Tzw. wojujący ateizm zawsze postrzegałem jako element szerszej strategii narzucania niewolnikom punktu widzenia nadzorców niewolników, bez prawdziwej refleksji nad tym.

  • Zdrowie! Staram się właśnie spełniać obowiązek każdego szanującego się dziennikarza. Ta praca oznacza między innymi konfrontowanie ze sobą różnych poglądów i spojrzeń na świat, a nie kształtowanie opinii i forsowanie swoich racji, jak to robi wielu ludzi w tej branży.

  • Moj drogi, to religia na ogół służy kontrolowania niewolników. Nie nowoczesny „wojujący” ateizm.dlaczego? Dlatego że religie się wspiera, a środowiska tego nowego ateizmu dość skutecznie ostatnimi czasy rozbito. Właśnie dlatego ze promowały odrzucenie poddańczej mentalności.

   • Nazwijmy to „ruchy świeckie” tak samo „kontrolują niewolników” jak twoje „religie”. Otóż na samej walce, a nawet odseparowaniu się (rzecz jasna otwartym) od wierzących, katolicyzmu, „zabobonu” forsują swoje pomysły, idee, poglądy polityczne, to na kogo głosować, co jest dobre, co złe. Nie ma żadnej różnicy. Katolicyzm jest w odwrocie z Europy od dobrych kilkudziesięciu lat, z niemałym sukcesem. Władza w Europie od dawna jest „świecka” – czyli konkretnie antykatolicka. Wspierana przez swoich ludzi.

    Pożyteczni idioci są wszędzie, podobnie zakusy do „prowadzenia owieczek”. Gazeta Wyborcza, czy inny TVN mówią jak ma myśleć nowoczesny, wykształcony z dużego miasta. Niewierzący. Na znacznie większą skalę niż o. Tadeusz, czy prawdopodobnie wszyscy prałaci razem wzięci. Tymczasem prawo w Europie ustala się na zachodzie, gdzie Franciszek głosi, że „komuniści myślą jak wierzący”, prałatów albo brak albo nikt nie słucha, żadnego o. Tadeusza nie ma.

    Na lekcjach religii zaręczam ci nikt nie mówi o polityce. Bardzo rzadko (i od razu jest z tego afera) mówi się o polityce na mszy, na którą chodzi (co Niedzielę) 10-15% ludu w Polsce. Natomiast w szkole jako takiej bardzo często mówi się o polityce, czego już pewnie nie zauważysz. A wykształciuchy mają swoje inklinacje polityczne. Szczególnie ci opłacani z budżetu.

    Zenon – konkrety – jak kontroluje, kto kontroluje, jak wspiera, kto wspiera (tak samo się wspiera KRK, jak islamistów, jak interesy Żydów, jak aborcję, czy invitro, czy genderyzmy – obecnie wszystko finansuje się z budżetu państwa, nie mówię tu wyłącznie o PL, dostęp do budżetu mają różni ludzie), jaki „nowy” gdzie, kto i w jaki sposób rozbił? Internet krzyczy od dawna jak to religie „kontrolują”, ciężej z czymś więcej jak tylko hasłami. Co to oznacza, i czy faktycznie jest to domena religii? Ateiści (aktywni, walczący, i spora rzesza tych uznających się za powiedzmy biernych) są zorganizowani, znają siebie, mają swoje własne strony, portale, podejmują decyzje, głosują przeciw „Katotalibanowi” (i za najwyższą możliwą kwotą islamistów) itd. Większość z nich jedzie wyłącznie na antyklerykalizmie („nie wierzę w Boga, bo był taki ksiądz pedofil”, albo cytując ciebie – „nie wierzę w Boga bo to sk-wiel”, „obrażam się, bo nie rozumiem” – przynajmniej tak to intonujesz, nawet nie jako argument). Dziecinada.

 7. StalyRuchacz

  Ten uczuc kiedy Krawiec jest lepiej przygotowany do audycji o teoriach spiskowych od badacza prawdy i spiskow Klodzia Mineta 😉

 8. Krawcze konkretna audycja. Popieram w calej rozciągłości. Czapki z głów. Zenus w wiekszosci pierdolil glupoty za przeproszeniem ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania, jednak najbardziej klulo w oczy (uszy) to ze zenus mowil to w taki sposob jakby tylko jego zdanie bylo prawdziwe a wszyscy do okola sie mylili, a niestety wyglada na to ze na prawde chuja wie w nogach spal a gazeta sie nakrywal (bez urazy Zenus). Ps. Piona dla Oli

  • Oj Venom. Uwierz mi, nie przedstawiłem tu jeszcze w pełni mojego światopoglądu i nie wiem kiedy to zrobię. Wiec nie mów mi, że twierdzę że mam monopol na prawdę. To, że religia judeochrześcijańska jest niespójna to nie moja wina. Wiesz ze sami tylko katolicy mają trzy wersje dekalogu? Nie są one sobie tożsame. A powinny, gdyby autorem była doskonała istota,nieprawdaż? Aha, będzie audycja właśnie taka o religii za jakiś czas, to wtedy się lepiej zapoznasz z moim światopoglądem.

   • Zenus juz wystarczajaco sie zapoznalem z Twoim swiatopogladem. Nawijasz jak typowy wojujacy ateista z monopolem na prawde. A prawda jest taka ze ani ja ani Ty ani nikt inny nie ma pojecia jak to wszystko na prawde wyglada. I zeby nie bylo nie jestem katolem ale wiem ze nic nie wiem i po prostu wkurwia mnie jak ktos robi z siebie medrca na temat w ktorym mozna sie tylko domyslac. I zeby nie bylo tu nie chodzi o Twoj siwatopoglad ale o to w jaki posob go przedstawiasz. Z fartem Zenon i bez urazy

    • No ale jak mam przedstawiać rzeczy, które się kupy nie trzymają? Mam udawać że są ok? Bo..? Bo Ci się nie podoba „wojujący ateizm”?? Mój drogi, nie przypisuj mnie do tej grupy, bo naprawdę do niej nie należę. Jeszcze raz: nie moja wina że pewne światopoglądy są wewnętrznie sprzeczne albo kompletnie nielogiczne. W Biblii stoi że nietoperz to ptak. I co? I jak to wytknę, to jestem typowy wojujący ateista i przez to gorszy? Bozia kazała zabić 42 dzieci/nastolatków/chłopców, bo się śmiały z dziada, proroka. To obiektywnie obrzydliwe i niemoralne. Wszechmogący byt zabił kogoś w męczarniach, za obelgi – no przepraszam, ale to jest zwyczajnie niewspółmierne, biorąc pod uwagę że mógł zrobić dosłownie wszystko i ich nie zabić. Jestem bezczelny i zły wszechwiedzący wojujący ateista jak ten fakt prosty pokazuję? Ustalmy jedno: ja nie twierdzę że mam monopol na prawdę krytykując tą religię. Co najwyżej, pokazuję gdzie jej raczej nie ma, albo że „prawda” tam przedstawiona jest zwyczajnie obrzydliwa.

 9. „Krawiec – Mocne Uderzenie odc 2.0.” (1.0 to bylo Keshe). Prawde mowiac ja troche sie zmartwilem po tej audycji. Niby o sporej czesci tego juz gdzies slyszalem, ale taki koktaj informacji o sukinsynach to tak jakby ktos mi wrzucil jeza w gacie, szczegolnie ze tez juz mam corke. Duzo gowna zawinietego w papierek jest na swiecie dzisiaj, i trzeba nauczyc dzieci nie podchodzic do tego.

  A taki maly off topic – dodaj prosze SWIFT do konta Krawcze na podstronie „Wspieraj”. Nie kazdy ma konto w Polsce.

 10. 667NowyLepszySzatan

  Krawiec, a kupiłeś już pelerynke o. Natanka? ….. czarne paznokcie, rysują szóstki z uwielbieniem i wiedz że to takie przedszkole takie niewinne, ale już szatan się nimi interesuje…….

  • A jak ci zaczyna czytać Biblię Szatana Antona Szandora LaVeya to już się Zły interesuje, czy olać?

   • 667NowyLepszySzatan

    Żeby skutecznie walczyć z wrogiem należy w pierwszej kolejności go dobrze poznać. Wiec im wcześniej się zapoznają tym lepiej.

   • Ale La Vey wykastrował swego syna a ale to nasz Bóg jest zły nieprawdaż a Obama rzekomy chrześcijanin wprowadza satanizm do szkól ?

    • 667NowyLepszySzatan

     Nie da sie wierzyć w Boga chrześcijan nie wierząc jednocześnie w szatana. Oni są jak jing i yang. Katechizm chrześcijan pokazuje nam całą legendę widzianą tylko z jednej strony. Wiec dla lepszego zrozumienia całej historii należy też spojrzeć na problem także i z drugiej strony. I w dalszej kolejności masz wybor po której stronie wolisz być. W końcu mamy wolność , kurka wodna, a może nie :-/

     • Aleś mi klina zabił a takie szatany ja ty i niepierdolnięty twórca satanizmu w USA to jing i jang ? A jak ci ktoś jaja utnie też biedzisz taki mądry? Jasne należny się stać skurawiałym wyznawca debila co wykastrował swojego syna … Równie dobrze należało by stwierdzi ze żeby leczyć syfilis trzeba się nim zarazić. Szatany to trzeba niszczyć i największym szatanem dla was szatanow jest mój Bóg… Wolność twoja to darzenie do zła ale wiesz za złe karać złem a za dobre nagradzać dobrem.

     • 667NowyLepszySzatan

      Nie chodzi mi o to żeby stać się wyznawcą szatana. Wiara w to że istnieje dobra moc sprawcza i zła moc sprawcza nie oznacza ze będziesz wyznawcą tylko tej drugiej. Każdy „normalny” człowiek ma świadomość tego co dobre a co złe. A co do ucinania jaj to niestety wszędzie znajdą się psychopaci, sadyści i zboczeńcy którzy będą realizować swoje fantazje pod przykrywką religii tej czy innej.

 11. Super audycja. Hehe jakbym Clauda słuchał. 🙂

 12. Badz spokojny – Krawiec nie wychodzi z formy, propsy Ziomeczku – a co do NWO, Illuminatow – to jest 100% prawda (w sensie ze jakas grupa kreci wszystkim)

 13. Audycja była stricte „spiskowa”, więc logiczne wydaje się porównanie z Teorią Chaosu. I było dobrze, znacznie bardziej merytorycznie niż to co Klod serwuje od pewnego czasu. Od początku to końca trzymałeś się obranego tematu, podobnie słuchacze, a nie jakiś bełkot w stylu co widziałem na planete albo budujcie magrava, przecież działa bo tak…
  Czekam na kolejne,
  Hagal.

 14. SkrzydlataŻmija

  Rohatyna, rohatynka, proca, korna, kornuta, rogi – to gest starszy niż statanizm (Anton LaVey), czy zespół Black Sabbath, są stare ikony prawosławne, na których Jezus Chrystus wykonuje ten gest – mam zeskanować z albumu, który stoi u mnie na półce?
  O geście tym pisał Aleksander Sołżenicyn w „Archipelagu Gułag” opisując knajaków, czyli takich dawnych radzieckich, wcześniej rosyjskich, skinów i chuliganów, pisał też o tym jak namiętnie palili oni marihuane (nie pamiętam jak ją nazywali, ale śpiewali o nim „boże ty ziele, pociecho nasza doliniarska”), a działo się to przed II wojną światową (Odessa). Rohatyna dla jednych to pogański starożytny gest na cześć świętego jelenia, boga lasu, dla innych antena ściągająca życiową siłę do organizmu (orgon?), która, może wyleczyć z chorób (Carlos Castaneda), mudra (joga), dla następnych to „palce ci w oczy suk..nu”, albo „ustrzelę cię z procy” (knajacy, chuligani, patrz zespoły oi-punkowe) itd.
  Co do spisku: seks w bajkach, może iluminaci kierują się zasadą z książki Sun Tzu „Sztuka wojny”, która zaleca by u wroga szerzyć rozwiązłość, alby go osłabić. A dla nich wszystkie masy ludzkie są wrogami, wiadomo chłopa, niewolnika, trzeba równać z ziemią, osłabiać wszelkimi sposobami, aby nas mających władze z siodła nie wysadził.

 15. SkrzydlataŻmija

  Poza tym, świetne radio Krawcze, jak dla mnie najlepsze radio internetowe (lepsze od tego na K, P i od tego co je kapitan osadził na mieliźnie). W końcu jacyś spokojni i rozsądni ludzie, którzy tak prostą ściemę jak te magrawy i gansy Kesh Masrama (czy jak mu tam) nazywają po imieniu, ale mówią o tym spokojnie.

 16. Wszystko polega na tym aby zniszczyć społeczeństwo, rodzinę i narody. Cel jest prosty, stworzyć nowego człowieka (homo-sowietikusa 2.0, 1.0 za komuny nie do końca się udał). Czym się charakteryzuje homo-sowietikus: zapierdala od rana do wieczora i konsumuje, konsumuje, konsumuje, gapi się w TV niszcząc sobie mózg i o to chodzi. To jest czysty Marksizm po nowemu lewactwo. Praktycznie cały świat zachodni jest tym świństwem zarażony. UE jest sztucznym antyludzkim tworem komunistycznym w którym jest brak jakiegokolwiek przywództwa. Wystarczy popatrzeć na polityków unijnych, żenada. Jeśli Świat nie skręci w prawo to będzie z nami krucho.

Zostaw Komentarz