Luźne Gatki i wypadki

Luźne Gatki i wypadki

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 6

ByteEater miał wypadek! Spokojnie, żyje i jest cały! Rozmawiamy o wypadkach samochodowych, ale pojawia się tez cała masa innych tematów, bo audycja jest wyjątkowo długa, trwa około 5 godzin.

6 Odpowiedzi

 1. Genialna audycja Krawca, której fajnie się słuchało a jednocześnie bardzo mnie zasmuciła i dała mi bardzo dużo do myślenia, więc chciałem dodać teraz coś od siebie.

  Podpisuję się obiema rękami pod słowami Jacka Vel Blachy w kwestii jego opinii na temat J.F. Przez postać tego łotra wypisałem się ze społeczności KonteStacji no bo jak można nazywać inaczej niż oprychem gościa który w czasie regularnej audycji w KonteStacji rzuca wyrok linczu na jakiegoś chłopaka z którym nie mógł się dogadać… (wiecie co z nim zrobić jak spotkacie go na ulicy i do tego jeszcze podaje z jakiego chłopak jest miasta oraz wymienia jego imię i nazwisko).

  No kurwa mać. Jak mamy długo owijać gówno w papierek i udawać że to cukierek?

  Lata całe słuchałem J.F. ale swoimi akcjami a`la menel spod budki z piwem z takim prostackim zachowaniem spadł w mojej ocenie z poziomu autorytetu do poziomu bandziora. Link do audycji (ściągajcie zanim oni ściągną ją z archiwum):

  http://www.kontestacja.com/jan-fijor-oszukanczy-wolontariusz,4223

  Janek upublicznia chłopaka imię i nazwisko oraz skąd pochodzi w 11 minucie i 54 sekundzie oraz nawołuje do linczu w: 13 minucie i 27 sekundzie. Gratuluję. Aż szkoda że chłopak tego bandyckiego postępowania nie pozwał do sądu.

  Aż się dziwię że J.F. i jego wydawnictwo, które sygnuje swoich nazwiskiem ma jeszcze jakichkolwiek kontrahentów. Od firm z nim powiązanych nie kupię żadnych towarów ani usług. Bo bandyctwo trzeba tępić a nie nagradzać.

  No to jeśli wolnościowcy mają takich nauczycieli jak J.F. to chapeau bas i nie dziwne że później zaszczują kogoś kto tworzył genialny content ale miał inne poglądy. Dosłownie mam niebotycznego wkurwa na baranów, którzy nie potrafili się odciąć emocjonalnie po audycji Kuby i w komentarzach polecieli tak że chłopak się z tej społeczności wypisał. Jako że moje poglądy też przez wielu z was są nazywane lewactwem a niektórzy na afterach zrównują mnie do Kuby to zanim i na mnie też uruchomicie swoje pokłady nienawiści sam się wypiszę z tego towarzystwa.

  Rechotem historii jest to że często to ci co uważają się za wojujących o wolność libertarian i w swoich wolnościowych zapędach spijają sobie nawzajem z dzióbków kolejne ideologiczne herezje tak naprawdę są największymi hipokrytami pokazując jak blisko im do zamordystycznych metod. Oczywiście nie wrzucam do jednego wora wszystkich, bo osoby jak ByteEater chociażby (zdrowiej Byte po wypadku) pokazują że są w tym światku jeszcze dobre osoby. Ale coraz częściej do mnie dochodzi że albo to ja jestem coraz starszy i wiele rzeczy zaczyna mnie irytować, albo poziom prostactwa i kurestwa tych gównianych trolli schowanych za ekranami komputerów, uzbrojonych w klawiatury sprawia że w ciągu jednego roku przyjdzie mi opuścić drugie radio. I tą smutną konkluzją przyjdzie mi się na dziś dzień pożegnać.

  A teraz moja personalna uwaga do Krawca, albo się wywiąż z obietnicy danej na antenie i konsekwentnie wypierdzielaj stąd te ścierwa albo przyjdzie mi zasalutować do Kapitana, obrócić się na piecie i zniknąć. Pozdrawiam.

  • Cóż pan J.F. juz dawno zrobił na mnie niezbyt pozytywne wrażenie. Dokładnie nie pamietam jakich słów użył ale generalnie brał w obronę tajnych współpracowników. Generalnie kontestacja jest dla mnie radiem bardzo podejrzanym i mam wrażenie , że stworzono ją jako ,,wentyl bezpieczeństwa” dla wszelkiej maści ludzi identyfikujących sie z ideami wolnościowymi.

 2. Fantastyczna rozmowa z słuchaczem Danielem !

 3. Hej. Strona co jakiś czas nie działa, dlaczego ?

  • Jak często pojawia się ta awaria i w jakich godzinach? Szczerze mówiąc sam, jako admin nie zauważam tych przestojów w działaniu, ale może provider bardzo późną nocą czasu polskiego, robi sobie jakieś myki.

  • U mnie strona działa cały czas bez problemów.

Zostaw Komentarz