Luźne Gatki – Gadanie o Szatanie

Luźne Gatki – Gadanie o Szatanie

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 13

Z racji, że są Święta, rozmawiamy sobie o Szatanie, zemście, dewiacjach, gadzim umyśle. Dodatkowo fragment Biblii Szatana Antona Szandora LaVeya, czytany przez Romana Kostrzewskiego.

13 Odpowiedzi

 1. SkrzydlatyŻmij

  Dzięki Krawiec za prawdę o satanizmie Antona Szandora LaVeya. Wszystkim polecam „Biblię Szatana” LaVeya. LaVey jest pierwszym twórcą satanizmu (takiego par excellence satanizmu) i klasykiem satanizmu. Głosił zasadę nie składania ofiar, jakichkolwiek, uzasadniał to tym, że ofiary w rytuałach magicznych działają, ale szkodzą na dłuższą metę magowi, składając ofiarę podkreślasz swoje poczucie niższości, należy opierać się na własnej sile, a nie prosić o pomoc siły, którym należy składać ofiary. Szczególnie obrzydliwym czynem jest szkodzenie dzieciom i zwierzętom, istotom świętym i magicznym, dzieci, należy wychowywać bezopresyjnie i liberalnie, należy kochać swoje dzieci i ich nie spaczać brutalnym wychowaniem, zwierząt nie należy krzywdzić, poza wypadkiem zjedzenia zwierzęcia jako pokarm (nie popierał wegetarianizmu).
  Nie zachęcam do satanizmu, bo to głupota jak każda religia, ale zachęcam do przeczytania i przemyślenia „Biblii Szatana”.

  Według jego włóąsnych dzieci, LaVey był dobrym i kochającym ojcem, więc chyba nie tylko pisał, zasady, ale żył według tych zasad, które pisał. A ilu chrześcijan może się tym poszczycić? Ile dzieci, wychowanych w przez chrześcijańskich dewotów ma fajne dzieciństwo i młodość?

  Zenon powiedział, że LaVay wykastrował własnego syna. Pierwsze słyszę, że miał syna, wiadomo, że miał dwie córki: Karl i Zeenę. Tak więc Zenon podaj źródło.

  https://soundcloud.com/user99340242/slava-tchortu
  i na koniec ? Slava Tchortu

  • W rzeczy samej, pomyliło mi się z innym czubkiem w kwestii tej kastracji.

   A co do Laweja to to po prostu oszust w typie tego od mormonizmu… Nawymyślał, kim to nie był, kogo nie znał… Ogólnie, ten satanizm to żal, że dupę ściska.

   • Kurwa, no to proszę nie oczerniać porządnego satanisty XD

   • SkrzydlatyŻmij

    🙂 nie odbieram LaVeya jako czubka, a raczej jako sprawnego marketingowca, owszem kłamał, w pewnych sprawach, zawsze w tych kłamstwach chodziło mu o reklamę i PR dla swojej religii (tak przy okazji z pochodzenia był Żydem i może w genach odziedziczył żyłkę handlowca:). Natomiast chrześcijanie przypisywali mu i jego ludziom, rytualne morderstwa, składanie ofiar z ludzi (oczywiście dzieci) i zwierząt, co było kłamstwem i zaprzeczeniem podstawowych zasad jego religii.
    Co do samej filozofii, którą prezentuje w „Biblii Szatana” może nie są to wyżyny ludzkiego intelektu na miarę Arystotelesa, ale jest to dość dobre by polecać. Mnie ujęła właśnie idea: nie składaj ofiar, w żadnym sensie, bo składanie ofiar zawsze powoduje kompleks niższości, jeśli żyjesz na własny rachunek, o własnych siłach, nie musisz się przed nikim kłaniać i nic ofiarowywać, by prosić o łaskawą protekcję. Był wielkim krytykiem chrześcijaństwa, jako religii wywołującej poczucie winy i kompleks niższości, ale był też jeszcze większym krytykiem buddyzmu i też miał ciekawą argumentację, odsyłam do tekstu.

    • SkrzydlatyŻmij

     Korzystając z uprzejmości Krawca, dodam jeszcze, że te tępe uderzenia, które można usłyszeć w „Slava Tchortu” to autentyczny bębenek szamański, jakiego używają szamani syberyjscy, z końskiej skóry, a koń nie zginą w rytuale satanistycznym (co byłoby, według mnie psudosatanizmem oczywiście), tylko zdechł rolnikowi ze starości.
     Ja wiem, rozumiem i szanuję, że nie wszystkim pochodzą te klimaty, na przykład Zenonowi, ale bardzo cię Zenon szanuję za szczerość i uczciwość wypowiedzi, trzymaj się brachu, wszystkiego najlepszego.

 2. straszna
  poczwarka
  rzecz w chłodnym celofanie
  zamknięta

  biedę swą wypomina
  małonic nie daje
  a wiele pożera

  szloch i wniebogłośny głos
  jedwabny
  mała biała pułapka

  i papugowanie podstępne
  i tchórzostwo wielkie jak
  kraina sucha
  i bezmierna
  i biadolenia okręty
  i jojczenie nieustanne
  i podgryzania
  człeka dalekiego
  który tą
  maszynę nieludzką
  karmi

  a ona
  szyje nocami
  objedzona
  i obrażona
  i nadęta

  na targu sennym
  w dniu nie swego święta

  u boku
  brata
  szarego
  w cieniu

 3. Nim rzucisz Etamm na tacę, jebnij się w glacę..:)

 4. Jan Pawel666

  Ale bym sobie posłuchał… a nie czekaj jada nie mogę.

 5. Co za pomyłka! Nie przez Krzysztofa a ROMANA!!!!!! Cóż za „niedzielni” sataniści w NR są 😀

 6. W temacie dyskusji:
  Czytałem niedawno, że w drugiej połowie XX wieku w Jugosławii podczas prac polnych przypadkowo natrafiono na świetnie zachowane ruiny prastarej budowli. W przeciwieństwie do pojawiających się od czasu do czasu w tym rejonie piramid, odkryta bryła jakby przeczyła prawom fizyki. Wszystkie obliczenia inżynierskie wyraźnie wskazywały, że w centrum bryły musi znajdować się cięgno o nieznanej ludzkości sztywności. Skomplikowane odwierty pozwoliły po 44 latach zajrzeć do wnętrza tajemniczej budowli. Okazało się, że nieprawdopodobnie sztywnym cięgnem, najsztywniejszym materiałem świata jest spięta łyda Zenona kłócącego się z Blachą.

 7. Diabelski dom cz. 2 bardziej pasowałby do tematu audycji:

  https://www.youtube.com/watch?v=pdRNNzVghcs

  W sumie mało było o szatanie, może w przyszłości jakaś dogrywka?

Zostaw Komentarz