Luźne Gatki – Deparchator Turbo

Luźne Gatki – Deparchator Turbo

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 15

Bite 5 godzin gadania dla fanów luźnych, wielotematycznych pogawędek na antenie. Szukam nowych tematów, ale zawsze kończy się na tym samym – Żydzi, seks, spiski, religia, szuryzm.

15 Odpowiedzi

 1. W kontekście audycji naszło mnie pewne przemyślenie. Mój dziadek palił przez całe życie. Gdy miałem około 10 lat moja mama powiedziała mu „jeśli chcesz zobaczyć jak twoje wnuki idą na studia, powinieneś natychmiast rzucić palenie”. Łzy napłynęły mu do oczu, gdy uświadomił sobie jaka jest stawka. Rzucił palenie z dnia na dzień. Niestety było za późno, bo trzy lata później zmarł z powodu raka płuc. Byłem strasznie tym zdołowany. Moja matka powiedziała do mnie „Nigdy nie pal. Proszę, nie każ swojej rodzinie przechodzić przez to, przez co my teraz przechodzimy”. Oczywiście przyznałem jej rację. Aktualnie mam 28 lat, przez całe swoje życie nie dotknąłem papierosa. I teraz trochę tego żałuje, bo i tak dostałem raka od słuchania kolejnego pierdolenia Krawca o księżach.

 2. Język emocji, złych emocji i ogólników świadczących o oderwaniu od rzeczywistości. Rzeczywistości z ekranu komputera. Kolejny odcinek o złym państwie, które na każdym kroku gnębi, złym świecie, księżach pedofilach, komunizm nie był taki zły, a dla nas już nie ma nadziei …
  „Nauczyciel najbardziej gnojoną profesją” – mój boże, życzyłbym sobie takich przywilejów pracowniczych, których trzymają się kurczowo, jak oni mają. Zapraszam, każdego „gnojonego” nauczyciela na jakakolwiek budowę.

 3. Hallo !!!! czy są tu jakieś parchy????

 4. Kto nas tak podzielił?Ja wole empiryczne doznania,tak jak i Potrzeba.Natomiast dopuszczam rzeczy,które się doświadczeniu empirycznemu wymykają.Przynajmniej na razie.Potrafimy wiele zmierzyć i ocenić,ale jest całe gro czego nie potrafimy nawet zmierzyć.
  Jeśli chodzi o te para nolmalne rzeczy, to sama miałam pewne doświadczenia ze sobą.I cały mój sceptycyzm się zachwiał.
  Krawcze drogi ja naprawdę zaczynam wierzyć,że coś jest na rzeczy w tym spisku bogaczy,bankowców czy jak ich to zwom iluminatów.
  Najbardziej zaważyło o tym,ze zaczynam wierzyć otwarcie tego tunelu Gokard jeśli się nie mylę.Wiecie o co chodzi.
  Jeśli buduje się coś dla ludzi,co ma polepszyć życie i w ogóle,to ceremonia powinna być pełna radości,szampana,gratulacji i całusuw,że się udało skończyć budowę.
  Tamta ceremonia była natomiast jak z horroru klasy b.Straszna muzyka,jakieś koźle łby,żadnej radości baloników itp.
  Może jest jeszcze ten film dostępny.
  A najgorsze,że było tam wielu oficjeli z UE.Merkelowa chyba i ten poprzedni prezydent Francji jak mu tam było,zapomniałam.Szkoda,że nie było naszego Bolka od UFO 🙂
  Więc naprawdę nie wiem co myśleć.Czy te elity powariowały,czy te tzw.szury mają trochę racji.
  Uściski dla całego NR i słuchaczy.
  Sylwia z Sosnowca.

 5. Z alimentami nie jest tak jak mówisz. Tak było kiedyś, teraz wystarczy że nie zapłaci w sumie równowartości co najmniej trzech świadczeń, więc jak masz 500 zł alimentów, a płacisz tylko 100, to zostaje Ci 400 zaległości miesięcznie, jak się zsumuje do co najmniej 1 500 (trzykrotność), to wchodzi odpowiedzialność karna.
  Alimenciarze przeważnie do końca życia nie pracują legalnie, bo komornik siada.
  A co do samotnych matek, to jasne że mają trudno, ale pracując z tego typu sprawami zauważyłem jedną rzecz – one może pracują na pół etatu, albo jakimś cudem łączą cały etat z wychowaniem dziecka (dzieci), ale poza tym ciągną X świadczeń, z których wychodzi im samych zasiłków z 1 000 lub więcej miesięcznie. Nie liczę w tym różnych bonusów typu dofinansowanie do obiadów w szkołach itp. I Etam ma rację z funduszem, fundusz wypłaca matkom, potem ściga alimenciarzy, ale przeważnie figę wyegzekwują, bo patrz wyżej. Tylko że ten fundusz i tak idzie z naszych podatków, więc wszyscy utrzymujemy masę dzieciaków

  • i jeszcze co do pijanych rowerów – to bardzo fajnie i lotnie brzmin biadolenie że kogoś wsadzili za to że jechał nawalony na rowerze i ile to takich siedziało po zk. tylko że tak samo jak z pijanymi kierowcami, alimenciarzami czy tymi co siedzą „za skręta”. nikogo się za takie coś nie sadza od razu, większość wyroków w takich sprawach to grzywny, potem zawiasy (na przepisach sprzed 2015 roku nawet parę razy pod rząd), potem albo któryś sędzia stwierdzał, że przy np 3 czy 4 skazaniu nie ma za bardzo pozytywnej prognozy, skoro ktoś notorycznie robi to samo, albo te zawiasy odwieszano i podnoszono lament że jak to tak za alimenty do więzienia. a polecam zerknąć sobie w karty karne tego typu sprawców.
   Tak samo bzdurzenie że ktoś poszedł siedzieć za kradzież batonika – dostał kilka stówek grzywny której nie zapłacił to poszedł siedzieć na zastępczą, której i tak maksymalnie przy wykroczeniach jest bodajże 30 dni aresztu, a przeważnie dają kilka.

   Podziel się z nami Krawiec, choć i tak nikt tego nie zweryfikuje, ile miałeś tej trawy że dostałeś 2 w zawieszeniu, czy nie miałeś tam jeszcze innego czynu i czy nie poszedłeś na konsensualne?

   • 11 gram, nie było innego czynu… Konsensualne? Co to znaczy? Jeśli to czy zostałem konfidentem, to zaprzeczam, uparcie odmawiałem współpracy, więc to mogło się przyczynić do wysokiego wyroku, jak też i pojawienie się w sądzie bez adwokata. Podobno z bazy się dużo traci jeśli sam decydujesz się bronić. Wtedy wydawało mi się to dobrym pomysłem, ale nawet typ z Radia Samiec, który się zna ponoć na prawie też mówił że nie warto.

 6. Etamie, myślę że nie tylko ja czułbym się usatysfakcjonowany gdybyś przestał wypowiadać się na tematy, o których nie masz bladego pojęcia, dziękuję

 7. Etam idź do roboty wkoncu, bo cwaniakujesz aż się słuchać radia niechęć.

Zostaw Komentarz