Luźne Gatki – Czy kobiety są głupsze?

Luźne Gatki – Czy kobiety są głupsze?

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 4

Ten kontrowersyjny tytuł (być może nawet chamski), wziął się częściowo z chęci sprowokowania gorącej dyskusji, a po części wyniknął on ze złego zrozumienia sensu dyskusji Obławy i Zenona. Zapewniam, że nie miałem zamiaru urazić Pań, wręcz przeciwnie – chodziło bardziej o złamanie pewnych stereotypów.

4 Odpowiedzi

  1. imho Gender studies jest jak Eugenika w Stanach na przełomie XIX i XX wieku. Pseudonauka, na podstawie której Hitler i Nazistowskie Niemcy w dużej mierze oparły przemysł masowej zagłady w trakcie II WŚ.

    Zenon chapeau bas 🙂 Pozdrawiam wszystkich ale Zenona uwielbiam słuchać i liczę na to, że mimo wyjazdu będzie się pojawiać w eterze.

  2. wandaodniemca

    Co do tego ze chłop w roku musiał około 60 dni pracowac na Pana to zdaje sie ze teraz polacy przez ponad pół roku pracują tylko na podatki. Wiec jak kiedys było około 60 dni teraz zdaje sie prawie 200 dni

  3. Filip „Mój Boże” Szarecki

  4. „Ta jesień” bardziej odnosi się do jesieni podczas której nadejdzie kryzys finansowy po którym ludzie z braku innych opcji będą musieli wybrać opcje konserwatywno-liberalną, przypuszczalnie w wyniku zamachu stanu.

Zostaw Komentarz