Luźne Gatki – Bill Clinton, płaska ziemia i łaska YouTube

Luźne Gatki – Bill Clinton, płaska ziemia i łaska YouTube

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 14

Jak to jest, że jeśli zostawimy odtwarzanie YouTube dostatecznie długo, to zacznie nam wkładać do głowy, że Strefa 51 jest płaska, szczepionki spowodowały zamachy w Bostonie, a Michelle Obama jest Reptilianką? Oprócz tego garść przemyśleń o zlocie mind control i słówko o dziadach technologicznych.

AlgoTransparency – strona, na której można podejrzeć, co YouTube tak naprawdę promuje w popularnych tematach.

14 Odpowiedzi

  1. Szepczący w ciemności

    Krótka refleksja do tych którzy jeszcze się nie poznali na potrzebie, ten gość wbrew temu z jakim szacunkiem wita słuchaczy ma większość owych za wdzięczny materiał do ćwiczenia erystyki. Przykre jest to że idąc z logiką na ustach zachowuje się jak rzeźbiarz który buduje figury retoryczne z gówna aby tylko pasowały do kontekstu. Podam jeden przykład uwierzcie mi z wielu (Zauważcie jak ktoś potrzebie wypomni przekłamanie bądź brak wiedzy, który afirmuje zawsze z śmiertelną pewnością wycofuje się z tego żmija aby nikt mu tego nie pamiętał bo on dba wbrew temu co sugeruje o swój image naukowca czyt hipokryty) A teraz dla zwieńczenia dzisiejszy przykład aby daleko nie szukać: Potrzeba na początku audycji daje nam do zrozumienia że algorytm yt chce nam zrobić jak najlepiej tym co może. W drugiej części wyjaśnia nam że ten cudowny algorytm który chce nam podkreślam zrobić najlepiej, świadomie będzie nam cały czas wyświetlał filmiki które nam się nie podobają bo zadziałały na nas emocjonalnie gdyż daliśmy łapkę w dół ( Co powinno dać do zrozumienia kochanemu algorytmowi że nie jest to dla nas najlepsze). Oczywiście Potrzeba będzie się pokrętnie z tego tłumaczył albo to zignoruje tak czy inaczej polemizowanie z tym tylko utwierdzi mnie że jest fałszywy i traktuje słuchaczy protekcjonalnie aby nie powiedzieć czegoś więcej. Pozdrawiam Krawca bez nadętego ego i z szacunkiem do słuchaczy.

    • Najlepsi to sa i tak potrzeby znajomi albo rodzina ktorzy non stop cos robili albo w czyms brali udzial 😉 jak kolega student z ostatniej audycji co popsuł maszyne do resuscytacji!!Tak sie sklada ze czytalem na mirko pare dni temu o tym 🙂 pozdro potrzeba bajarzu 😉

  2. CS6 działa na Win10 i ma wsparcie.

  3. Cześć!
    Zaciekawiło mnie to co mówiłeś o systemie rekomendacji na podstawie miary Lebega. Myślałem by to na swojej stronce też dodać, możesz zdradzić czy są do tego jakieś gotowe biblioteki, funkcje czy może sam to implementowałeś?

Zostaw Komentarz