Luźne Gatki – Before przed audycją główną… klepanie po pupie

Luźne Gatki – Before przed audycją główną… klepanie po pupie

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 3

Prawie jak patostrim, ale nieco mniej niż merytorycznie, czyli etamowe parcie na mikrofon w skrócie – dla tych co lubią. Z tematów poruszonych o tym do czego kobietom pupa, funkcje włosów, test kotleta (spoiler), niemieckie firmy składają sprzęty w niemczech, czyli całkiem fajne i niedrogie produkty firm Medion i Elta oraz wiele innych – już nie pamiętam – tematów.

Medion – klon iPod’a ze słuchawkami Sennheiser (wówczas komplet mniej więcej w cenie samych słuchawek, a przecież w zestawie był jeszcze player z dyskiem 20 GB):

null

Medion – styl iPhone 5s – smartfon X5004:

null

Elta – wieże audio (lub DVD audio) z bardzo ciekawym designem w dobrych cenach:

null

null

null

3 Odpowiedzi

  1. Etam, gadasz, że nikt nie komentuje, więc proszę – oto komentarz: więcej tych maratonów!

    Po drugie, niebawem napiszę, dlaczego jesteś o wiele bardziej libertariański i wolnościowy, niż Wudz. Uzasadnię, bez obaw.

  2. Etam, twoje gatki są idealnym tłem do pracy 🙂

  3. Każdemu kto ma odwagę mówić publicznie, że np. we Francji to by go lepiej potraktowali, że wiadomo Polska, że czwarty świat, że gorzej niż w Afryce, mówię: to się kurwa wyprowadź! i przestań pierdolić!. Masz odwagę lżyć publicznie innych Polaków? To miej jaja i się wyprować do takiej Afryki. W tym serwisie pracują, tez ludzie, których obrażasz. To, że uszkodzeń mechanicznych gwarancja nie obejmuje, to znaczy dokładnie to, że … gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.

Zostaw Komentarz