Luźne Gatki – After: Czterech Wspaniałych

Luźne Gatki – After: Czterech Wspaniałych

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 8

Macie wcześniej to co było PO, później posłuchacie tego, co było PRZED. Krótko: po jak zwykle dla wielu – kontrowersyjnej ideowo audycji Błażeja – weszła Czwórka na after w olimpijskiej formie na nocną sztafetę.

8 Odpowiedzi

 1. e? Ale kto tu gada?

 2. A faktycznie nie zapodałem kto był z rozpędu: Profesor, Wudz, Max i ja. Musze wyznaczyć jakieś nagrody dla radioaktywnych na przyszłość. Na początek skromne (przyszedł mi na myśl włos łonowy Etama jako afrodyzjak, ale z racji, że udzielają się Panowie, mogło by to być odebrane nie tak jakbym chciał), a potem mega wypasione jak np. jakieś książki prawie nówki różnych autorów z autografem etamowym, albo jakaś chińska konsola z grami z lat ’80. Zobaczymy na co będzie mnie w najbliższym czasie stać.

  O i widzę znowu strona główna zaniedbana trzeba pookładkować… Jednej okładki jednak NIE ZROBIĘ (strajk ostrzegawczy 🙂 )

  PS> Jakbym w najbliższym czasie zadawał nieco inne dziwne pytania – nie dziwcie się, mniejcie baczenie, że chcę trochę poprowokować by sprawdzić gdzie jest granica tolerancji słuchacza… a może nawet trochę sztucznie ją podnieść (każdy powie – stary – to zdziwaczały, jemu wolno więcej).

  • A , nie zdziwcie się jak częściej zacznę śpiewać, chcę zaszczepić modę na śpiewnianie w radiu. Pocztkowo nieśmiało, ale jak odrdzewię moje dawno nieużywane w churze struny głosowe to może i trafi się fragment tenorem. Ale Wy możecie śpiewać jak każdy może….

  • dzieki za audycje i grafiki 🙂

 3. Etamie. Mam sposób na przeróbkę halogenów na prąd stały. Wepnij mostek prostowniczy przy oprawie i Twoja żarówka na prąd stały powinna zadziałać. Pozdrawiam

Zostaw Komentarz