Bajery Maxa – New year’s reVolutions

Bajery Maxa – New year’s reVolutions

PL: Postanowienie czy rewolucja? Zmiana na chwile czy na całe życie?
Temat nośny przez ostatni tydzień musiał być również poruszony przez Maxa.
Max ostatkami zdrowego gardła opowiedział nam po angielsku jakie są 25 najczęstsze postanowienia noworoczne według internetów oraz komentuje to na swój specyficzny sposób.

więcej o Maxie: www.instagram.com/loixam

ENG: Resolution or Revolution? A change for a moment or for a whole life?
Relatively popular topic to talk about, which had to be talked about also by Max/
Max giving his last throat energy to us, told us in english what are the 25 most common new year’s resolutions and comments them by his own specific way.

Jedna odpowiedz

  1. Fajna audycja Maks, temat też ciekawy, jednak widzę że chyba anglojęzyczne audycje się nie przyjmują. Może zostaw anglojęzyczne audycje tylko na audycje z Marią. Kiedyś policzyliśmy i jest nas coś koło 7 osób zainteresowanych audycją anglojęzyczną. Więc raczej postawiłbym na język polski, zwłaszcza że nagrywasz do polskiego radia.

    Jeśli zależy Ci na anglojęzycznym zasięgu szczerze sugerowałbym zarejestrować sobie SoundClouda na potrzeby podcastu, wrzucić to również w iTunes (jeśli potrzebujesz z tym pomocy, spoko, pytaj – ja już to przerabiałem) i wtedy umieściłbym anglojęzyczny podcast w katalogach gdzie są setki tysięcy słuchaczy z czego tysiące słuchające w języku mojego guru, Jeremy`ego Clarksona 😉

    Możesz iść też w moje ślady i zrobić na jednym SoundCloudzie „wspólną markę” jak ja zrobiłem „Podcast Profesora Leniucha” i w niej zawrzeć kilka audycji, jak ja mam: „Androny Profesora Leniucha” i „Na kozetce u Profesora Leniucha”, u Ciebie może to być np. audycja polskojęzyczna oraz druga anglojęzyczna. I wtedy zdecydowanie zwiększysz zasięg audycji, zwłaszcza tych anglojęzycznych. Pomyśl o tym. W razie pytań, pisz na Skypie, pomogę Ci to skonfigurować oraz podrzucę przydatne linki.

    Pozdrowionka Max!

Zostaw Komentarz