Bajery Maxa – Krakowskie szukanie mieszkania i tajemnica zawodowa

Bajery Maxa – Krakowskie szukanie mieszkania i tajemnica zawodowa

wpis w: audycje, Bajery Maxa | 9

W tym odcinku Max opowiada jak to jest przeprowadzić i szukać mieszkania w Polsce. Miało być bez emocji, ale się nie dało, za dobry jest w tym.
Pod koniec jeszcze zdradza nam sekret co robi w swojej nowej pracy i dlaczego to taki wielki sekret.

Do usłyszenia w czwartek po 21.00 !

dziękuję za wszystkie komentarze, zostaw uśmieszek i miłego tygodnia 🙂

9 Odpowiedzi

 1. Dobre 😉 początek stylizowany na Potrzebę19 no i dobrze, jak się uczyć i kopiować to najlepszych 😉

  Rozbiłes mnie tym mieszkaniem z 9 pokojami. Przysięgam że nie rozumiem jak można żyć w takim „pubie” z 8 innymi obcymi osobami, każdy ma inny charakter, godziny snu, palący / niepalący. Dla osoby lubiącej ciszę to jakiś horror mieszkać z ludźmi co lubią głośno słuchać muzyki.

  Już nawet nie myślę pod kątem naszej (Twojej, mojej i kilku innych osób z NR) „choroby” na punkcie czystości, etc… Dramat.

  Fajnie że koniec końców już masz to swoje upragnione gniazdko w Polsce 😉

  • @profesorleniuch dzięki za miłe słowa. Trochę od potrzeby, trochę sam z siebie. Rzeczywiście dobrze jest brać to co najlepsze i robić w swoim stylu :D.
   8/9 pokoi to za dużo, fakt. No. Ale to taki trochę akademik.
   Pozdrawiam Irlandię !

 2. ocalały członek załogi greckiego tankowca Lotus

  nie no spoko, perkusję chcesz do pokoju w bloku wstawić? I „grać” na niej? 😀 Nie chciałbym z tobą mieszkać. A już zupełnie chciałbym zobaczyć gdybyś zamieszkał obok etama 😉

  • Nocnymaxiol

   @ocalały, perkusje elektroniczną miałem na myśli. Jest mała różnica. Jeszcze nikt jakoś SPECJALNIE nie narzekał. No a z Etamem to byśmy się dogadali ? pozdrawiam i dzięki za wysłuchanie audycji!

   • OCALAŁY CZŁONEK ZAŁOGI GRECKIEGO TANKOWCA LOTUS

    a jeśli perkusja elektroniczna to przepraszam i wycofuję „zarzuty” 🙂 wiesz wyobraziłem sobie że ktoś ma w mieszkaniu zwykłą perkusję i bębni sobie wieczorami, najlepiej zza głowy. Jak w tym dowcipie: „Dzisiaj nad ranem o 2:30 sąsiad pukał do mych drzwi. Uwierzycie? O 2:30 w nocy! Ma szczęście, że jeszcze nie spałem i grałem sobie na perkusji!”

    Audycji Twoich słucham wszystkich, tak trzymaj 🙂

 3. Zobaczymy jak skonczysz 47…. Należy się …. wróci i to k..fa w jakim stylu ! 🙂

  Nazwijmy to przepowiednią Etama 🙂

  A tak pozatym umotywowałeś mnie na tyle , że zrobiłem 1 rzecz z listy To Doo… No dobra prawie zrobiłem, ale jutro dokończę …

 4. 15 minut opowiadania o pracy i w sumie nic się nie dowiedziałem. Może mamusia kąpała mnie za dzieciaka w zbyt ciepłej wodzie, bo nadal nie rozumiem, czym się właściwie zajmujesz. Jesteś moderatorem treści na jakimś fińskim serwisie w ramach outsourcingu? Ja rozumiem, że NDA i że sprzedadzą cię na organy, jak wspomnisz cokolwiek o pracy, no ale nie dajmy się zwariować…

 5. Audycja jakościowo i merytorycznie super. Progres od ostatniego Twojego nagrania jakie słyszałem o lata świetlne. Trzymaj kciuki za dalszą motywację do nagrywania.

 6. Hahah tak chwalisz ten transport, ale ja właśnie to słucham w autobusie, który baaardzo powoli jedzi i byl spóźniony. A przed tym próbowałam zamowic Ubera i też ciągle były jakieś problemy. Wiem, że bywa gorzej i nie chciałabym się narzekać, ale bym nie powiedziała że wszystko działa jak w zegarku 😉

Zostaw Komentarz