Czasy Ostateczne – Płaska czy kulista?

Czasy Ostateczne – Płaska czy kulista?

wpis w: audycje, Czasy Ostateczne | 11

Czy nasza planeta ma kształt melona, czy może naleśnika? Życie w symulacji, kosmiczne ZOO, planeta wydmuszka i inne ciekawe teorie dotyczace rzeczywistości wokół nas. Jako ciekawostka – satanistyczna teoria kulistej ziemi.

11 Odpowiedzi

 1. O ileż piękniejsze są audycje bez tego agresywnego ex księdza i tego drugiego od Szechtera. Brawo Krawiec, cieszę się, że przejrzałeś na oczy.

 2. Te pomysły sprowadzają się do tego że siedzimy na Ziemi niczym na płytce Petriego i konsumujemy a ktoś tam spogląda na nas z góry.
  Czy to Bóg we własnej osobie a nawet wielu osobach, kosmici, podróżnicy w czasie, każdy bajer przejdzie tak długo jak nie będziemy mieć wpływu na resztę wrzechświata.
  To ma sens tak długo jak pilnujesz by twój najnowszy szczep ludzkości nie zacząl hulać po twojej okolicy więc skończy się marnie i smutno, powędrujemy do autoklawu by oczyścił nas ogień

  Z tego wyrasta idea o naszej pozycji we wrzechświecie, kodeksy moralne, nieufność wobec NASA, ESA, Elona Muska którzy na spółkę z chińczykami, rosjanami i Watykanem mają robić nas w jajo, nieufność wobec władzy (są tylko strażnikami więziennymi) i całkiem sporo dzieł SF.

 3. Jak juz robisz audycje o sybilantach to wez to wygladz chociaz.

 4. Ważne zarządzenie jest, które pana też dotyczy. Nie wyśpita się jutro, nie pochrapieta, nie popierdzita se … zmiana czasu bedzie, ze zimowego na wiesne!

 5. Doskonała audycja redaktorze Krawiec. Szkoda jeno, że taka krótka. 😀

 6. Geniusz się objawił w momencie wywijania gałęziami 🙂 szacun. Zrobiło mi to dzień w robocie

 7. Jak się nazywa ten utwór, który zabrzmiał około 1:57:00? Spodobał mi się, a nie mogę go znaleźć na YouTube.

Zostaw Komentarz