TechNight – Transhumanizm

TechNight – Transhumanizm

wpis w: audycje, TechNight | 5

Pierwszy odcinek audycji Fooracka i Krawca o technologii oraz filozoficznym i duchowym aspekcie tejże. Tym razem na warsztat bierzemy zagadnienie transhumanizmu.

5 Odpowiedzi

 1. Audycja świetnie słuchalna, ale urwana w 50. minucie – jakiś błąd przy wrzucaniu. Foorack+Krawiec, to się dodaje.

 2. Dziękóweczka za info! Ech, słuchacie ludzie tych audycji w ogóle, że dopiero teraz znalazł się jeden życzliwy co poinformował? 😉 Problemem były zasoby dysku serwera, trzeba było przydzielić dodatkowe po prostu, bo stary przydział się wyczerpał… Dlatego cała mp3 nie przeszła. Teraz jest już cała audycja do odsłuchania.

  • Wczoraj po południu na czacie było sygnalizowane przez oc, do znalezienia w logach, jak ktoś nie wierzy (5 września, godz. 14:31:37). Nikt inny więc nie informował, bo już zostało powiedziane (TEŚĆ komentarza nadal w rodzinie – literówka pod Zostaw komentarz).

 3. @Krawiec
  Zajebiste jest to logo, mogę ukraść? :>

  PS. Jak chcesz, żeby ludzie komentowali częściej, to zmień autoryzację matematyczną (znajdującą się pod oknem treści komentarza) na taką, co zawiera polskie liczebniki, bo nie każdy słuchacz musi znać angielski.

 4. Cześć,

  Słuchałem wcześniej audycje w której ktoś mówił, że nie używa wielu funkcji technologicznych, bo sterowniki mogą przesyłać informacje na zewnątrz bez pozwolenia.. Myślałem, że to jakieś spiski i nie odbierałem tego na poważnie za bardzo, ALE.. do dzisiaj

  http://www.wykop.pl/link/3451847/popularne-chinskie-telefony-przylapane-na-wysylaniu-smsow-i-kontaktow-do-chin/

  Chińskie telefony wysyłają smsy i kontakty do CHIN… Dziwy, wszędzie dziwy… co się porobiło.. backdoory wszędzie

Zostaw Komentarz