TechNight – Historia nagrywania dźwięku

TechNight – Historia nagrywania dźwięku

wpis w: audycje, TechNight | 5

W siódmym już odcinku tej audycji Foorack razem z Eeetamem oraz Skocznym George’em omawia wcześniej stosowane technologie i nośniki do rejestrowania audio.

5 Odpowiedzi

  1. Przepraszam wszystkich, że dopiero teraz udało się opublikować przedświąteczną audycję, ale dorwały mnie sprawy zawodowe. Przede wszystkim szukanie pracy, rozmowy kwalifikacyjne i szereg spraw mniejszych z tym związanych.
    Zapraszam na niedzielnego TechNighta również na temat dźwięku.

  2. Fajna audycja! A słuchaczom przypominam, że już jutro kolejny TechNight o dźwiękach, ale tym razem będą to dźwięki z kosmosu i z głębin! Będzie dużo dziwnych brzmień do odsłuchania, przygotujcie sobie słuchawki!

  3. Super audycja, lubię wasze wspominki przypominają się czasy Zx spectrum

  4. skocznygeorge

    Witam. Dzięki Eeetamowi za zaproszenie do audycji. Stres przy nadawaniu niestety dał się trochę we znaki, ale czekam na kolejne audycje z serii i zapraszam wszystkich do odsłuchu. Pozdrawiam.

  5. CZeść.Ciekawa audycja.Co do płyt winylowych.Jetem zbieraczem muzyki na tym nośniku.Płyty są wydawane cały czas i nawet mediamarkt ma swoją półkę.Tłoczenia bywają rózne jezeli chodzi o jakość ale wydawane są ciekawostki takie jak ta…mega rzadkie.Hologram na star wars to mała rzecz przy tym https://www.youtube.com/watch?v=w7JmEyCOG-Q

Zostaw Komentarz