Proste zwierciadło – Mahomet to pedofil i terrorysta, na Mekkę zrzućmy atomówki

Proste zwierciadło – Mahomet to pedofil i terrorysta, na Mekkę zrzućmy atomówki

wpis w: audycje, Proste zwierciadło | 8

Wybuchowa mieszanka gości, tematów, poglądów i temperamentów, podczas burzy. Momentami bardzo luźno gadamy, a momentami bardzo głęboko.

8 Odpowiedzi

 1. […] pytanie – mam nadzieję, że pozostające jedynie w sferze prowokacji – wzięło mi się z podcastu zamieszczonego kilka dni temu na Nocnym Radiu. W stanowiącej jego treść dyskusji, a w każdym […]

  • Fajnie, że o tym piszesz tak obszernie. Swoją odpowiedź zamieściłem tamże. Pozdro!

 2. Dzięki za komentarz pod moim tekstem. Odpisałem. W sumie jak zobaczyłem tytuł audycji, to zacząłem się zastanawiać, który z was aż tak radykalnie pojechał. Nie wiem czemu, ale stawiałem na Etama albo Adwokata 😉

 3. JacekVelBlacha

  To była radykalna audycja ? Co tu było radykalnego ? @Marcin Królik no chyba żartujesz. To nie jest pełna moc umiejętności radiowych ByteEater’a ponad to nie jest to pełne zaangażowanie słuchaczy ,sa takie audycje z produkcji ByteEatera gdzie jest na prawdę grubo (przewertuj archiwum!).

  • Powiedzmy, że jako relatywnie nowy słuchacz mam jeszcze to i owo do nadrobienia z archiwów. Choć i to niewiele póki co wystarczy, żebym zatrzymał się tu na dłużej.

 4. @byteeater
  Ten odcinek spisał cię u mnie na straty, Byte, ty ciepła klucho stroniąca od konfliktów. Przyjdzie taki dzień, że swoją chęcią nie urażenia nikogo sprawisz, że urazisz wszystkich.

  • Konfliktów między rozmówcami, czy z muzułmanami?

   A z tym urażaniem przez nieurażanie, to taka próba podjudzenia mnie, nie tylko do rzucenia kontrowersyjnym tytułem, ale też powtórzenia potencjalnie urażających rzeczy, które bez ogródek nieraz mówię?
   Np. że wszyscy oprócz katolików wyznają fałszywe religie albo żadnej? I że z nierównościami ekonomicznymi nie należy walczyć? Oraz że HTML5 to buzzword, 1 krok naprzód i 50 kroków wstecz? 😛

 5. Ból życia

  no no nie powiem, dawno nie było tak ciekawej audycji 🙂

Zostaw Komentarz