Demographics – some basics, some controversies

Demographics – some basics, some controversies

wpis w: audycje, Proste zwierciadło | 3

What makes a cohort thrive? Is Europe committing suicide? Heated exchange among ByteEater, Kuba, Max and Simon.

3 Odpowiedzi

  1. Nie wiem czy ByteEater tu zagląda ale jak tak to obejrzyj to: https://www.youtube.com/watch?v=0Z760XNy4VM jak najbardziej w temacie audycji a tak na marginesie nie rozumiem sensu robienia audycji po angielsku gdy odbiorcami są osoby polsko języczne i podejrzewam że część z nich nie mogła wszystkiego zrozumieć.

  2. Co do Kuby to najpierw cytuje ghandiego że każdy niech sam się przekona po czym przekonuje Szymona, trochę hipokryzja.

  3. Zaglądam. 🙂
    Znam eksperyment Calhouna, w tym odcinku akurat nie poszliśmy w tym kierunku, ale kiedyś mówiłem już o nim na antenie, bodajże nawet parę razy. Ponadto jest, nadal nieopublikowane, nagranie od nas, z KASE Bielsko-Biała, bardzo referatu na ten temat.

    A słuchacze z innych krajów byli. W szczególności Szymon dał znać kręgom, w których się obraca, np. wschodniosłowiańskim, ale też niemieckojęzycznym, a może i swoim znajomym w Katalonii, gdzie mieszka. Maks zaś w Finlandii, a Kuba w USA. No i Maks, który w rozmowie poza anteną po odcinku o Finlandii to zaproponował, żeby kiedyś zrobić odcinek w tym języku (gdy nań spontanicznie przeszliśmy), sam zaczął w międzyczasie prowadzić swoją audycję po angielsku w NR. Myślę, że to dobra praktyka też dla słuchaczy, nawet Polaków. I urozmaicenie. A ponadto, jak wspomniałem, zasięg większy, mogą nie-Polacy posłuchać.

Zostaw Komentarz