Czasy Ostateczne – Co z tym Vegą?

Czasy Ostateczne – Co z tym Vegą?

wpis w: audycje, Czasy Ostateczne | 11

Kilkanaście miesięcy temu, na planie filmu Czerwony Punkt w reżyserii Patryka Vegi zdarzył się wypadek. Wydaje się, że sprawa nadal stoi w miejscu, osoba poszkodowana napisała nawet do prezydenta. Jest okazja aby przyglądnąć się tamtym wydarzeniom jeszcze raz.

11 Odpowiedzi

 1. Ja mam pytania związane z tym co się działo na antenie przed audycją. Kto zapodał ten piękny secik muzyki Happy Hardcore? Co to za set i skąd pochodzą sample „Będziemy jedli, będziemy pili” oraz „świeci miesiąc świeci”?

 2. Dobra audycja. Trafiłeś na TVN? Oni twierdzą, że to była specjalna kula, która została przygotowana do tego aby sfilmować ją jak wylatuje z lufy. Niestety szatan zamieszał, wiatr zawiał i paszli.
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/postrzelony-operator-krecili-reklame-w-ktorej-zagral-ewan-mcgregor,702722.html
  Ciekawe tylko czemu operatora nie chroniła szyba… pewnie z tego samego powodu co brak zabezpieczenia medycznego czy porządnego ubezpieczenia. Można przyoszczędzić.

  • Wersje z różnych źródeł różnią się na tyle, że wygląda to trochę jak fragment filmu Służby Specjalne, gdzie owe służby celowo wprowadzają dezinformację (na temat śmierci Leppera) w różnych mediach.

 3. Bardzo fajna audycja Krawcze, serio nawet ciężko sobie wyobrazić aż taki braku profesjonalizmu jak brak medyka na planie.

  Fajnie że Zenon zadzwonił, bo lubię jego wynurzenia w sprawie broni.

  Audycja na 5+.
  Pozdrawiam.

 4. Mozliwe że za dużo siedzisz Krawcze? Też miałem kiedyś coś takiego ze nie mogłem już prawie chodzić przez 2tyg. I to była rwa kulszowa, dopiero masaż pomógł i to nogi w biodrze. Idź na masaż, dasz stowke i powinno przejść. Mi przeszło odrazu, aż się zdziwiłem, bo godzinę wcześniej ledwo chodziłem. Było to 4 lata temu prawie, od tamtej pory nie powtorzylo się.

  • Potwierdzam, tak to działa jak się dużo siedzi. Teraz to jest bardzo duży problem przy pracy i hobby siedzącym. No kurde, sam o tym napisałem na stronie Kawiarenki Profesora Leniucha na kilka godzin przed Twoją audycją Krawcze. Tyle że u mnie to się odbija na uszkodzonym karku. Krawcze drogi! Ruchu i jeszcze więcej ruchu! Spacer to najtańszy a w zasadzie darmowy sposób na walkę z siedzącym trybem życia. Zdrowia życzę Krawcze.

  • Dobry wilk pach

   Po co płacić stówkę,niech zaprosi jakąś niunię na kawkę albo kolegę jakiegoś np Potrzebę pobajdurzy i mu masaż zrobi za darmo

Zostaw Komentarz