Media społecznościowe, korporacje, inwigilacja, służby, spiski i kryptoanarchia

Media społecznościowe, korporacje, inwigilacja, służby, spiski i kryptoanarchia

wpis w: audycje, Epicentrum | 7

Tytuł mówi wszystko. Kolejny odcinek ciekawej audycji naszego transradiowego kolegi – ByteEatera.

7 Odpowiedzi

 1. Ja bym powiedziała, że przez Dżanka i jego uprzedzenia wszyscy, którzy go słuchają stracili przynajmniej 300% inwestycji, wkopując się w jakieś złoto.
  Jeśli chodzi o ludzi w średnim wieku to dla nich jest Apple Pay i oni nie pozwalają na integrację BTC z ich ekosystemem.

 2. Oleńko kocham cię

 3. 😉 Oto „Teść komentarza”:
  No, Doug Casey jeszcze w 1980 przewidywał niebotyczne ceny złota, tymczasem nastąpiły duże spadki w kolejnych latach. Coś dziwnego się dzieje z tym złotem, że mimo szalonej podaży walut fiducjarnych jego kurs ma trend spadkowy.

  Apple Pay to w USA i Kanadzie, tu mało kto nawet o tym słyszał. Ale Amerykanie są w ogóle zacofani, oni np. dalej wypisują czeki.

  A Wam obojgu życzę szczęścia w miłości! Oby były z tego dzieci, ratujcie nas przed zapaścią demograficzną!
  😀

  • Nie będę czekać 30 lat na złoto, skoro pod nosem są o wiele lepsze okazje. Przez te 30 lat zarobię więcej niż jest warte to trzymanie kruszcu w pończochach.

   Chyba oszalałeś! Miałabym mieć dziecko z jakimś słuchaczem radia dla bezrobotnych mieszkańców piwnicy?
   Marzy mi się przemysłowiec, rodem z powieści Ayn Rand.

   • JacekVelBlacha

    Ayn Rand <3

    Gdybym miał się dorzucać dobrowolnie do jakieś publicznej inwestycji nie przynoszacej żadnych zysków np: pomnik dołożyłbym się do postawienia pomnika Ayn Rand w centrum Poznania lub Warszawy.
    Jak ByteEater zarobi swój pierwszy milion a bedzie jak sadzę jedynym pośród nadajacych któremu się to uda napiszę do niego epitafium na cześć Ayn Rand wraz z dołaczonym tysiacem podpisów ludności miast i wsi przekonujac , mam nadzieje ,że skutecznie, iż pomnik Ayn Rand jest jedyna tego typu "inwestycja" w na jaka warto wyłożyć swoje środki finansowe .Jedyna tego typu inwestycja w ostatnich 100 latach historii Polski. Z własnych środków opłacę figurantów z straży miejskiej by w promieniu 500 metrów od pomnika nie dopuszczali do niego znanego zbrodniarza i ściemniacza radiowego Janka.F .

 4. Ola ale ja jestem bogatym górnikiem

Zostaw Komentarz