Epicentrum – Czerwone widmo nad obozem transhumanistów

Epicentrum – Czerwone widmo nad obozem transhumanistów

wpis w: audycje, Epicentrum | 17

Z Marcinem Garbowskim vel Mazim i Kamilem Muzyką o trendach i starciach w ruchu transhumanistycznym

17 Odpowiedzi

 1. Poprawka: to wystąpienie o AI na TED, o którym wspomniałem, miał jednak nie Giorgio (zapomniałem nazwiska), tylko Sam Harris (którego nb. jestem antyfanem).

  • A dlaczego jesteś jego antyfanem?

   • Bo postępakiem jest i wojującym ateistą, promującym kult nauki zamiast. A nauka jest, żeby ją uprawiać, nie wyznawać.

   • A Carl Sagan? Jak się ma do „Bo postępakiem jest i wojującym ateistą, promującym kult nauki zamiast. A nauka jest, żeby ją uprawiać, nie wyznawać.” ??

    • Sagan, z tego co wiem, był ateistą niewojującym.

    • A co czyni ateistę wojującym? To, że uderzy w religię tak, że odbiorcę zaboli? Że zrobi to mocno? Czy że szerzy ateizm? Sagan Był wg. wielu jak najbardziej wojującym ateistą. I jest to rzecz jasna komplement. Co mi powiesz o Obozie Koncentracyjnym w Jasenovacu? 🙂

  • Poczułem żenade …

 2. Tak sądzę o transhumaniźmie przede wszystkim o czym mówią w dwóch w pierwszych linkach i tych15 min. filmikach

 3. Audycja jak zawsze na plus. Jedyny mankament to ze zadzwonil ten przemadrzaly spawacz co lubi byc posuwany palcem w kakaowe oko.

 4. https://www.youtube.com/watch?v=SVJ-4pK5Oz4&t=44s

  • Słuchaj Furiat! Zasypywanie nas linkami w takich ilościach, do tego pod zmienionymi nickami kwalifikuje się jako upierdliwy spam. Za coś takiego dostałbyś już dawno bana na 90% innych serwisów. Uspokój się chłopie.

 5. Fitczeraldkenedi

  Krawcze wyrozumiały człeku ,faktycznie przesadziłem
  ,Przepraszam ! Zaznaczam tylko iż wcześniejsze a zarazem te same linki nie były wyświetlane. Stąd me wkurwienie i próba z innych kont przedstawić Bayetowi mój punkt widzenia który absolutnie się zgadza z przekazem i wiedza w tych filmikach .Jeszcze raz przepraszam ,może ta wada „niecierpliwość” i również brak całkowitej możliwości przekazania czyli wyartykułowania moich myśli jest i była problemem . Dlatego piszę często zamiast rozmawiać,Ej Master może mnie nauczysz zlotomostwa? No cóż nie jestem radiowy .Impulsywny,emocjonalny że mnie człek. Ty wiesz ja wiem że ideologia nas nie poróżni . Znałeś Mapeta ClidaMonete to Ci powiem szczerze że nigdy nie spotkałem człowieka który by miał ze mną tyle wspólnego, abstrahując od wiary i pewnnejwyuczonej ideologii.Dobra Krawulcu już kończę.Przepraszamza te linki i tak na koniec łajza jedna wróć do Chrystusa Pozdro aspergi Man 😉

 6. tak to se przeczytałem…… Furiat nie pisz więcej !

Zostaw Komentarz