Loremy Ostateczne #2

Loremy Ostateczne #2

wpis w: audycje, Czasy Ostateczne | 5

Kolejne, luźne, wakacyjne bajdurzenie na antenie. Sporo fajnych telefonów od słuchaczy.

5 Odpowiedzi

 1. Świetna audycja i duży szacunek dla dzwoniących, których aż miło posłuchać. Propsy 🙂

 2. Super audycja!:D

 3. Kolego Krawculku,pozwoliłam sobie Ciebie tak nazwać,bo długo Cię słucham i mam pozytywne zdanie o Tobie.Spotkałam na yoiu tubie coś co nie mieści się w mojej głowie.Mianowicie tzw.hot water challenge.Polega to na tym,że ludzie,młokosy głupie,polewają się wrzącą wodą,który więcej wytrzyma.Większość ląduje na oparzeniówce.Czy świat naprawde tak zidiociał,czy nmoże rodzice nie mają czasu wychowywać dzieci,czy cholera nie wiem o co chodzi te sławetne NWO wyjadło im mózgi?Nie mam pojęcia gdzie ci rodzice.A może to my powinniśmy mieć dzieci ja i ty oczywiście osobno.Bo widzisz redaktoże nocnego radia,ja na prawdę zastanawiam się kto płoidzi takie dzieciaki co oblewają się wrzątkiem?
  I ręce mi opadają i wszystko.Edukacja gdzie?
  Wiem gdzie edukacja.-W kościele-klepać ,że Maryja do nieba została wzięta.Ot i cała edukacja.Tak ja we Włoszech wice premier tamtejszy chciał by wszędzie w miejscach publicznych wieszać truchło na krzyżu.Wybacz za truchło i dosłowność,ale mam dość.Ktoś nas podpuszcza jeden na drugiego i prawie dałam się wmanewrować.
  Z pozdrowieniami Sylwia z Sosnowca.

 4. Krawcze, badz z nami do konca swiata…Sluchacze.

 5. Dzieki cieplemu wilkowi, Claudowi trafilam do NR, i bede mu za to wdzieczna do konca mojego zycia…witajcie moje kochane ,,zle wilki”…zly zajac i dobry wilk…Krawiec, najlepszy radiowiec swiata…dziekuje, ze jestes!!!. Schowaj sie, Claude ze swoimi, chorymi teoriami chaotycznymi, w ktore sam juz chyba nie wierzysz. A, jesli wierzysz, to Ci naprawde wspolczuje, biedaku.

Zostaw Komentarz