Czasy Ostateczne – Rasy kosmitów

Czasy Ostateczne – Rasy kosmitów

wpis w: audycje, Czasy Ostateczne | 12

Omówienie ras kosmitów nawiedzających ziemię. Chanelingi, sekty UFOlogiczne, chrześcijaństwo a New Age.

12 Odpowiedzi

 1. Kosmita Błażej zastanawia się, jak tu obronić ziemię przed włościaninem, czyli sobą.

 2. Krawiec nie jesteś ekspertem od kosmitów, nikt nie jest. Nawet sami kosmici opowiadają takie bzdury że wierzyć się nie chce.
  Możesz ufać świadkom że byli tam i tam i zostali porwani, możesz wierzyć że te ślady na trawie zostawił latający obiekt który wylądował i potem znów się uniósł w powietrze ale potem wchodzi on, kosmita. Cały na biało.
  I sprzedaje ci bajkę że któregoś pięknego dnia atmosfera planety zapłonie, zginąć mogą wszyscy ale nic się nie bój!
  Kosmita przybędzie nam na ratunek na białym rumaku czy tam statku latającym i uratuje kogo się da, potem da nam nowe rośliny uprawne, nie będzie głodu ani chorób, nowa era pokoju i radości.
  I cała ich wiarygodność leci do kosza.

 3. JacekVelBlacha

  Eh Krawiec …

  60% czasów ostatecznych to Twoja próba wejścia w narracje i target Claude Monet. Teraz w tej audycji znów próbujesz to robić i wchodzić w narracje,która nie jest Twoja – nie chce oceniać czy robisz to dobrze czy źle.Sama audycja była wykonana ogólnie rzecz biorąc poprawnie ale autentyzmu w niej nie ma.Bo ta tematyka po pierwsze już jest zagospodarowana nie tylko przez jednego zawodnika a po drugie ile czasu tak na poważnie siedziałeś w takich tematach? Mnie nie odpowiadaj spróbuj odpowiedzieć sam sobie.Dlaczego tyle osób dzwoniło kiedyś do Loremów? Moim zdaniem właśnie dlatego bo to było TWOJE i w 100% autentyczne i kazdy kto chciałby się zmierzyć z tego pułapu z taką treścią jaka wyprodukowałeś (w Lorem Ipsum) wtedy miałbym na prawdę potęznego przeciwnika i skutek byłby pewnie taki sami czyli zero feedback’u. Podkreślam sama postać Claude Monet jak też odwołanie do Loremów jest symboliczne i nie jest to krytyka audycji więc nawet nie próbuj mi tego zarzucać a jedynie wyjaśnienie,odpowiedź na zerową interakcję.
  Pewnie zaraz pod moim komentarzem poleci inny w którym,ktoś napiszę o jakimś meczu lub serialu lub ładnej pogodzie i to będzie uzasadnienie braku interakcji i te uzasadnienie weżmiesz za prawdziwe …i tak to się skończy.
  Zatem piszę to też w poczuciu grafomaństwa.Gdy zakładam próbę dotarcia do Twojego toku rozumowania choćby w skrajnie minimalnym stopniu udaną kończy się to fiaskiem.Zostaje się tylko grafomaństwo i rozwarzania o braku interakcji o! tak by czymś wypełnić internet.

  • Wiadomka, że Lorem Ipsum sezon 4 to byłoby spełnienie marzeń, ale polecam odsłuchać ostatni odcinek Lorem Ipsum 4. Przecież to był festiwal żenady ze strony słuchaczy. A co do wchodzenia na działkę Claude Moneta – Krawiec nie jest ani cynicznym skurwysynem, ani nie ma podobnych chorób psychicznych i urojeń do Moneta, a do tego jest zwyczajnie w porządku gościem. Bez tych trzech elementów nie da się wejść w buty Claude’a.

  • Krawiec mówił, że Loremy były wymagające dla niego i taki styl odbijał się na jakości jego życia. Uważa, że to było dla niego złe. Równie dobrze mógłbyś namawiać ludzi do alkoholizmu/narkotyków, bo wtedy fajnie się z nimi rozmawia i to spoko kolesie – dla ciebie.
   Niech sobie Krawiec szuka nowej formy, zgodniej z jego sumieniem. Ona wcale nie musi być atrakcyjna dla ciebie. Słuchacze zawsze się znajdą. Każdy jest inny i każdy się utożsamia z czymś innym. Amatorskie radio i podcasty to nie wyścigi o ilość słuchaczy. To wolność tworzenia. To odrzucenie tego przymusu, by być atrakcyjnym dla wszystkich i sztucznym.
   Dla ciebie to łatwe, bo ty tylko piszesz jak być powinno i nie musisz wcielać się w te swoje kreacje rzeczywistości. Pozwól Krawcowi być Krawcem.

   • JacekVelBlacha

    @OLA

    Dla mnie radio już dawno przestało być zabawą,przestało być eksperymentem.Radio to kosztowna inicjatywa – nie jest rzecz w samych serwerach choć one są tu istotnym elementem a też w ludzkiej motywacji,która musi być czymś napędzana bez tego ludzie się wypalają lub dochodzi do awantur (takich niemerytorycznych).Pamiętam z przeszłości co stanowiło ten napęd i gdzie to turbo doładowanie i magnetyzm przyciagający słuchaczy (także do wejścia w interakcję) pojawiał się w przypadku Krawca ale jak piszesz jemu to właśnie nie odpowiada.
    To ma swoje konkretne konsekwencje bo raz nauczona grupa ludzi do spożywania wybornych drinków i zajadania się krwetkami gdy po roku czy dwóch podamy im mniejsze porcje lub serwis pół na pół krewetki z salcesonem nie będzie tym zachwycona szczególnie jeśli się im powtarza,że nawet za wyższą cenę dawne menu nie wróci już nigdy.Co powoduje spadek ilości napiwków,zmniejszonych ruch przy stolikach i mniejszy entuzjazm na nowe pomysły głównego kucharza.To co Krawiec jak mi się zdaje próbuje robić to to,że od czasu do czasu wędruje do obcej sobie kuchni i tam z poziomu podglądacza chce u siebie odtworzyć pewne dania.Żeby to była pokrewna kuchnia to jeszcze bym to zrozumiał ale to już bardzo odległy garnek i podniebienie jedzących z niego od tego co on raczył serwować w czasach świetności.
    Krawiec w porywach szczerości czy raczej wkurwu myśli,że jestem mega wymagającym potworem a tym czasem sam wykonuje od czasu do czasu karkołomne manewry i jeszcze się dziwi dlaczego później boli.
    Ludzie nie płacą za całą osobowość nazwijmy to gwiazdy czy to radia czy ekranu płacą za określoną część tej osobowości lub skupiają się tam gdzie ona się pojawia klaszczą i wchodzą w interakcje właśnie tam.Dlatego tak często słyszy się o wielkim rozczarowaniu po spotkaniu zupełnie prywatnym z jakimś kabareciarzem czy aktorem czy twórcą z Youtube etc. Zaraz pewnie ktoś wybuchnie śmiechem,że porównuje Krawca do gwiazdy ale niezależnie od tego czy nią jest i w jakiej skali to dokazuje w tym właśnie kierunku i da się wyczuć z jego strony tego typu aspiracje.
    Aspiracje jak wszystko mają swoją cenę( albo się ją zapłaci albo wali się głową w ścianę).

    Piszę to wyłącznie na potrzebę polemiki z Tobą @OLA mam to głęboko w dupie czy on to rozumie czy zacznie kiedy kolwiek trwale i zdecydowanie zmierzać w tym kierunku – bo rzecz jest w kierunku a nie w samej serii Lorem Ipsum.
    Wolność tworzenia jest wtedy kiedy mam fundusze na materiały,narzędzia oraz wolny czas i wewnętrzny zapał pochodzący z kosmosu a nader to minimum życiowej stabilności i nie jestem niczym zobligowany do spełniania oczekiwań innej osoby po za sobą samym. Budowanie publicznego medium to chęć wywierania wpływu (kształtowania opinii ,formowania postaw i inne trudne frazesy) gdzie *niestety?* trzeba w jednym z pierwszych etapów zjednać sobie ludzi a żeby to zrobić trzeba podać im to co im smakuje.Dla jednych to jest przykre dla innych tak działa rynek dla jeszcze innych taka jest rzeczywistość.
    W moim dość krótkim i smutnym życiu zdaje mi się,że nauczyłem się jednego obrażaniem się na kogoś w określonych sytuacjach mogę coś zmienić np: jego/jej nastawienie do mnie,mogę też się ośmieszyć … Przez obrażanie się na rzeczywistość mogę otrzymać jedynie solidny wpierdol od tej rzeczywistości ,która nie wybacza.

 4. Krawca proszę zapoznaj się dokładnie że strona argonauta.plu na Youtube Homospien sapiens i doszedlbys doi nnych konkluzjia nie ptymitywne ze szarak to szayan,polecam Dr Marzulliego wyjasni ci wszystko jaki to ma zwiazek z biblią i ja ten koniec czasow ma wyglądać. Nephilim powracaja! i koniec basta spokoj ,jesli naprawde chcialbys sie tym zajac i w tym zaglebic to diametralnie bys zmienil poglad.chce zaznaczyć że UDO zajmuje się kilkanaście lat i to w sposób bardzo dokładny,więc jeśli można na przyszłość Miły Krawcze jako dyletant w tych sprawach na przyszłość albo się przygotuj całkowicie,Ale i tak szacunek że podałeś się tego tematu nawet z lekkasmiechawkowo,lubię Cię bracie w niewierze? jednak ten temat jest tak niesamowicie poważny iż według mnie nie ma sensu tego czynić na pół gwizdka .Wiem że wszelakie istoty i byty korę się ludziom ukazują i w 90 % im szkodzą,lub powodują wielką traumę nie są n8czym pozytywnym A tylko butami nas zniewalajacymi nie z tego wymiaru .Krawcze pomysł logicznie odwiedzając te strony które Ci wcześniej płaciłem,są one najbardziej logicznym wytłumaczeniem! chyba że szukasz wyjaśnień w swojej głowie i tylko w niej gdzie czenelingi i blyskipercepcyjne są niczym innym jak gouda naszej percepcji,która jednak czasem jest wyznacznikiem do prawdziwego aksjomrtystycznego myślenia.
  Ps. Krawca nie daj się zwieść, wielkie pozdro ,chwyć się tematów które bardziej ogarniasz!
  bądź zdrów bratki w małym aspergerku ????

 5. myślę również że zbyt wiele narracji jest Atorowskiej w twym wykonaniu i wuj 😀

 6. Witam.A propo braku dzwoniących.Kiedy do radia będzie można zadzwonić ze zwykłego telefonu?

Zostaw Komentarz