Czasy Ostateczne – Mózg, świadomość, dusza

Czasy Ostateczne – Mózg, świadomość, dusza

wpis w: audycje, Czasy Ostateczne | 4

Jak zbudowany jest mózg? Czy substancje psychoaktywne otwierają wrota do innych światów, czy tylko do naszej własnej percepcji? Czy świadomość ma związek z mózgiem, czy duszą? Co tym OOBE, lucid dreams i innymi technikami zmieniającymi działanie naszej percepcji?

4 Odpowiedzi

  1. znowu udana audycja?,a co do spekulacji z Kubą na temat barier i blokad w mózgu to dzięki Bogu takowe posiadamy gdyż zdrowy rozsądek jest włączony co czasem u ludzi naiwnych i lekkomyslnych jest często nienaoliwione i receptory i instynkt samozachowawczy po prostu niedomaga lub też wychowanie w warunkach wszelakiego dobrobytu i dostatku skłania człowieka do pochopnych zachowań gdzie nie baczy na konsekwencje ponieważ jego statut społeczny daje mu fory.Sa też inne aspekty zdroworozsadkowego myślenia podswiadomego ale to na dłuższy wywód. Nie chce mi się tyle pisać?.
    Git audycja późno wrzuconaale luz ?odslluchalem dziś czyli w piątek 25 maja i czekam na następną właśnie tego dnia o .00.00?.
    Pozdro Krawcze!

  2. oo czekałem na ten temat, chętnie wysłucham

  3. Co to za fajny kawałek leciał gdy mowiles o tym orbitowaniu ? Lubie takie. Zapodaj co to było…

  4. Myślałam, że te całe komory deprawacyjne są tylko używane w jakichś mrocznych eksperymentach na ludziach, a tu proszę 😛 Zawsze z czegoś takiego chciałam skorzystać, na pewno się wybiorę. Jakby ktoś był zainteresowany to na Grouponie pod hasłem „floating” można znaleźć promocje na takie sesje.

    A słowo „Krawiec” mi się widzi jako taki fioletowo-szary kolor, mniej-więcej #5b5478.

Zostaw Komentarz