Czasy Ostateczne – Jak to się zaczęło

Czasy Ostateczne – Jak to się zaczęło

wpis w: audycje, Czasy Ostateczne | 32

Na początku nie było niczego… A co było potem? Tego dowiesz się z najnowszego odcinka audycji Czasy Ostateczne!

32 Odpowiedzi

 1. Pierwszy dzwoniący. WTF?
  O co chodzi? Co to ma wspólnego z klimatem audycji?

 2. Nie widzę po prawej stronie „Ostatnich audycji” z tej serii. Możecie wstawić, bo muszę nadrobić?

  • Dorobię, tymczasem możesz zwyczajnie przeszukać archiwum w dziale archiwum albo wpisać w wyszukiwarce na stronie „czasy ostateczne”.

   • I to jest dobre miejsce, aby zapytać, czemu na WP nie ma input’a search? toż to standard?
    Jak już pieniądze lecą z patronajta i pajpolisz to jakąś wyszukiwarkę wpier****lisz?

    • Jakie znowu „input search” ? Masz wyszukiwarkę na stronie głównej, wpisujesz np. „czasy ostateczne” i wyskakują dotychczasowe odcinki. BTW: Jesteś sponsorem?

     • wyszukiwarka mogłbaby być na samej górze, tak jak to jest przyjęte domyślnie w prawie każdej templatce wordpress.
      Tak byłem sponsorem, przepraszam, łudziłem się, że będę miał wpływ na radio, ale w chwili próby okazało się, że to nie ma znaczenia, wobec tego nie dam ani centa więcej na radio, tylko ewentualnie na konkretną osobę, która ma konkretny wpływ na to co robi i za co czuje się odpowiedzialna i nie ma w tym gronie Ciebie Krawcze.

      • Jaka chwila próby, o czym piszesz, bo nie rozumiem? Napisałeś tonem roszczeniowym, że „ludzie płacą a wyszukiwarki nie ma”, to odpisałem, że jest. Na koniec zwyczajnie zapytałem, czy jesteś sponsorem, bo właśnie trochę inaczej podchodzę do tłumaczenia się tym, którzy nimi są, a tym, którzy nimi nie są. WTF?

      • Tomasz

       piszę o sytuacji w której miałem jakieś oczekiwania bo byłem sponsorem, teraz piszę co mi się nie podoba ale już nie zamierzam sponsorować, bo wiem, że to nie zależy od tego czy się da pieniądze, tylko czy się będzie komuś chciało, więc w zasadzie sponsorowanie ma sens tylko dla tych co są w radiu i mają realny wpływ na to radio.
       Ale na pewno też dla tych, którzy myślą tak samo jak sami nadający.
       Wniosek: nie ma radia idealnego i nie ma wiecznych sponsorów.

      • Ta sytuacja nadal jest dla mnie bardzo tajemnicza. W tym samym wpisie przedstawiłeś swoje oczekiwania (wyszukiwarka wyżej) i w tym samym zrezygnowałeś ze sponsorowania ze względu na niespełnienie tych oczekiwań… Stąd moja ciekawość. Nadal nie rozumiem o co chodzi, czy jesteś jakimś podróżnikiem w czasie, albo telepatą? Obraziłem cię w przyszłości? Wyczułeś, złe intencje u mnie telepatycznie, czy o co chodzi? XD To bardzo interesujące, wyjaśnij proszę!

      • JanuszSundajski

       Kuuurła, synek, tobie sie oczy otworzom, jak sie Krawcowi zamknom!

      • Tomasz

       Nie mówię w kontekscie wyszukiwarki na stronie.
       To nie miejsce i czas aby wspominać dzieje, kiedy miałeś szansę się wykazać.
       Nie ma o czym mówić, nigdy nie było, ale Ty zawsze znajdziesz powód żeby gadać, a szkoda, bo może warto zacząć coś robić, by się dorobić…

 3. Dobry wilk pach

  Krawiec tylko sponsoring ci w głowie

 4. Kasia Jędrnodupska

  Rewelacja Krawiec! CHCĘ WIĘCEJ! ŚMIESZNIEJ! MOCNIEEEJ!

  • Dokładnie! Uśmiałam się po pachy! Boki zrywać! Najlepiej! BRAWO KRAWIEEEEEC!!

   • A ja to będę dzwoniła regularnie chyba, jak będzie tak zabawnie. Fajny ten Krawiec. Szyłabym.

 5. Czasy ostateczne nowym lepszym LOREM IPSUM!

 6. Kurde, jak za starych, dobrych czasów. Oby tak dalej a będzie będzie patronajcik!!

 7. Zesrajmierz

  @Krawiec
  Mówisz w audycji o tym, jaki to musi być drogi spisek ta płaska ziemia i obrona terytorium Antarktycznego okręgu, zupełnie zapominasz o czasach, w których żyjemy, więc pozwól, że przypomnę. Żyjesz w czasach, w których istnieją radary i kontrola lotów (naprawdę nie potrzeba tu gigantycznych ilości żołnierzy z karabinami rozstawionych co 3 metry na wielkiej ścianie lodu), żyjesz w czasach, w których google zapisuje każdą wyszukaną przez ciebie frazę, w których rozmowy telefoniczne są nagrywane jawnie przez NSA, a na ulicach mamy wszechobecny monitoring. Rzeczą oczywistą jest też fakt, że na wyprawę na Antarktydę nie popłyniesz kajakiem, więc musi być to wyprawa zorganizowana, na którą musisz wpierw uzyskać zgodę, bo istnieje coś takiego jak Układ Antarktyczny podpisany przez 24 państwa (w tym 12 państw założycielskich). I nie, nie trzeba przekupywać naukowców, bo naukowcy zwykle mają wąskie dziedziny specjalizacji, a prace naukowe piszą w zgodzie z wiedzą powszechną, zaś pisanie prac naukowych sprzecznych z ogólnie przyjętą wiedzą naukową wiąże się z ostracyzmem i wykluczeniem ze środowiska naukowego, pomijając już fakt, że nikt takich badań dotował nie będzie. I wielkie pytanie… po co mieliby to robić? Jeśli nie interesują cię sprawy takie jak możliwość ukrywania przed nami większej ilości lądu poza okręgiem Antarktycznym (może nawet wielu kontynentów) ani nawet odrzucenie kreacjonizmu na rzecz tępej teorii Wielkiego Wybuchu, to wiedz, że budżet NASA na rok 2019 ma wynieść 19,5 miliarda dolarów (tyle pieniędzy otrzymuje sama organizacja NASA z pieniędzy amerykańskich podatników w zamian za grafikę komputerową, maszyny i roboty, które nigdy do przestrzeni kosmicznej nie dotrą). Podsumuj sobie teraz na nowo koszty sprawowania kontroli nad płaskoziemskim spiskiem, to się mocno zdziwisz…

  Poruszyłeś temat chimer jakby to było coś superanckiego… Co się tyczy chimer posiadających ludzki genom, to za stworzenie pierwszej na świecie chimery z umiejętnością mowy odpowiedzialny jest doktor Shou Tucker. Chimera ta zdołała wypowiedzieć jedynie trzy słowa: „zabij… mnie… proszę”, po czym zmarła… Już nie brzmi tak fajnie, co?

  • Na czym polega tępość Teorii Wielkiego Wybuchu?

   • Zesrajmierz

    Nawet mnie nie triggeruj. xD

   • Jak nie, jak tak. Skoro tak Ci zależy na prawdzie: jedziesz, napisz nam ją tutaj.

    • Zesrajmierz

     Ta teoria zwyczajnie przeczy wszystkiemu, co widzimy w naturze. Z niczego nie może powstać coś… zera nie zmieniają się w jedynki pod wpływem działania czasu… Jak zobaczę w naturze, jak z nicości powstaje coś, to się skuszę na tę bajkę. Ale wiem, że nie zobaczę.

     Gdyby natura działała na tej zasadzie, nie rozwiązałbyś żadnego zadania matematycznego, bo każde z działań zmieniałyby wartość poprzez spontaniczne wyskakiwanie dodatkowych liczb z nicości.

    • Ale przecież cząsteczki powstają z niczego, cały czas…

     • Teoria wielkiego wybuchu to akurat bajka, bo to, że czegoś nie można wytłumaczyć nie można od razu tłumaczyć jakąś bajką o wielkim bum.
      Dlatego mówi się o teorii, nie dziwi, że są ludzie którzy w nią wierzą, bo udowodnić się jej nie da.

     • Zesrajmierz

      @Zenon
      Cząsteczka – neutralna elektrycznie grupa dwóch lub więcej atomów utrzymywanych razem kowalencyjnym wiązaniem chemicznym

      Cząsteczka tworzy się z atomów, a nie z nicości… i to jedynie w odpowiednich warunkach mogących wytworzyć wiązanie (a nie w warunkach nicości)… Uwłacza mi twoja odpowiedź. xD

      • niepowtarzalnainteligencja

       Zabrzmiało to jakoś znajomo, a no tak adwokatowi wszystko uwłacza 🙂

     • niepowtarzalnainteligencja

      Zenon jak cię lubię to tu nie źle popłynąłeś, albo to ignorancja albo braki w wiedzy, „Ale przecież cząsteczki powstają z niczego, cały czas…” jak to już ktoś tu napisał, cząsteczki to zbiory atomów układające się w specyficzne formy, więc nie mogą powstawać z niczego, atomy tym bardziej nie, nie wiem czy się naoglądałeś star trek ale jak na razie nie dowiedziono że atomy to energia, jeśli nawet tak by było to energia to też nie jest nic.

Zostaw Komentarz