Czasy Ostateczne – Cywilizacja Majów

Czasy Ostateczne – Cywilizacja Majów

wpis w: audycje, Czasy Ostateczne | 6

Tym razem o arcyciekawej i barwnej cywilizacji Majów! Ile z tego co o niej wiemy to fikcja? Jak żyli Majowie, co było dla nich ważne i co spowodowało ich upadek?

Wersja youtube:

Wersja mp3:

6 Odpowiedzi

 1. Krawceł świetna audycja, fajnie się słuchało. Mnie też film „Apocalypto” się podobał. Mam prośbę – nie rób spoilera o 24:00…Nie będzie szansy na telefon z mojej strony, a to moja ulubiona audycja, którą uwielbiam słuchać na żywo i dyskutować z Tobą. Pliiiissss

  https://s1.kozaczek.pl/2015/07/01/clipboard-5-R1.jpg

 2. Krawcze robisz lepszą audycję od Michała. Osobiście mam już dość Teorii Chaosu, ciągłe stękanie do mikrofonu eeee… yyyyy… eee… yyyy no gość nadaje ponad osiem lat a nie potrafi wyzbyć się stękania do mikrofonu no ludzie do tego notoryczne nieprzygotowywanie się do tematów i co najgorsze brak szacunku do swoich słuchaczy poprzez niemożność ogarnięcia od kilkunastu miesięcy swojego sprzętu (notoryczne zrywanie transmisji uniemożliwiające odsłuch na żywca) a pierdolę moneta i jego audycję, miarka się przebrała, tego chłamu nie da się już słuchać mówię całkiem poważnie, kiedyś lubiłem tą audycję choć nie traktowałem jej całkiem poważnie ale fajnie się słuchało dziś nawet od strony stricte technicznej nie da się tego gówna słuchać. Dobrze, że jest czego posłuchać w piątek po północy do poduchy w podobnych tematach.
  Robisz dobrą robotę. pozdrawiam

 3. JacekVelBlacha

  Brawo Krawiec ! Przygotowany , trzymający sie tematu , dozujący energię by nie paść na pysk w ostatnich 30 minutach.Dobry podkład „głaszczący” uszy w tle nawet śmieszkowanie delikatne mi nie przeszkadzało. Wyborne delicje !

  @Krawiec
  Jedna rzecz jaka po odsłuchaniu odrobinę mnie uwierała Krawiec to fakt iż „wziąłeś na warsztat” tak ogromny materiał i zasadniczo było tam mnóstwo punktów na jakich można by się skupić i je podrążyć (wtedy audycja trwałaby 8 godzin) a przeleciałeś z racji ram czasowych bardzo ogólnie po tej jakby nie było historycznej materii.Może za następnym razem warto by było gdzieś po drodzę zatrzymać się i skupić na jednym konkretnym wycinku by trochę podjudzić słuchaczy do późniejszej dyskusji – do zgadzania lub nie zgadzania się z tezą radiowca.To oczywiście drobna sugestia z mojej strony,tak drobna ,że prawie nie widoczna.
  Świetna audycja ! Ukłony.

 4. Ogolnie slaba audycja bo temat oklepany i w kolo sie wszystko powtarza :/ moze cos bardziej wyszukanego nie tak znanego by sie znalazlo,naprawde te wszystkie tematy juz byly!
  Proponuje zrobic cos e innym stylu(jak kiedys audycja o ninjach mowiona glosem ninjy 😉
  Pozdrawiam

Zostaw Komentarz