Przerwa Techniczna – Trolle i hejterzy

Przerwa Techniczna – Trolle i hejterzy

wpis w: audycje, Przerwa Techniczna | 12

Hejt nie istnieje, a w trollowaniu obie strony są sobie winne. Jak radzić sobie z konfliktami w Sieci? Czy warto walczyć? Skąd tyle nienawiści w Internecie i czy jest ona warta naszej uwagi?


Skuteczne sposoby na hejt – omawiany poradnik blox.pl z wywiadem twierdzącym, że merytoryczna odpowiedź na hejt ma zastosowanie.
Raport o hejcie w sieci – dla miłośników diagramów i cyferek.
Hejt w czasach wolności słowa – wpis w iMagazine, traktujący o agresywnych komentarzach na libertariańskim tle.

12 Odpowiedzi

 1. zajebista audycja, zawsze uwazalem, ze poczeba to mistrz trollowania 🙂

 2. poczeba, a wyjasnij jeszcze na czym polega moderatorstwo? ktos sie deklaruje, ze bedzie moderatorem za free i sobie jest, i wyrzuca trolli z czata kiedy chce? sa jakies dyzury moderatorow, zeby to trwalo 24h na dobe i zeby czegos nie przegapic?

  • Dyżury mijają się z celem, nie jesteśmy na wojnie. Zasadniczo tak, moderator może wyrzucić i zbanować według własnego widzimisię. Jeśli zacznie popełniać rażące błędy i nadużywać funkcji, straci uprawnienia.

 3. Audycja bardzo ciekawa i – nomen omen – POTRZEBna.

  Kiedyś dużo dyskutowałem i przekomarzałem się z trollami na różnych forach internetowych. Nie byłem jeszcze wtedy świadomy, że w ten sposób tylko traciłem swój czas.

  Jeszcze prośba do Potrzeby: czy mógłbyś podać nazwę utworu, którym trollowałeś Blachę w audycji? Bardzo wpada w ucho 🙂

  Dzięki!

 4. Ta audycja jest jak Linux.

 5. poczeba, a jak powiem na wstepie, ze jestem trollem, to dalej bedzie trollowanie?

 6. Powiem że audycja bardzo potrzebna. Szkoda że pojawiła się o te kilka tygodni za późno. Zapewne gdybym miał chłodniejszą głowę i potrafił się odciąć od działań hejtera to nie wyrzuciłbym pod wpływem impulsu całego ARCHIWUM MP3. No cóż uległem co tu dużo ukrywać striggerowaniu przez jedną z osób na czacie Nocnego Radia, głowa się zagotowała, nerwy puściły. ARCHIWUM MP3 poleciało. A szkoda bo od cholery pracy kosztowało.

  Nie ma sensu kłócić się z kursorem, tak samo nie ma sensu odpowiadać hejterowi i dawać się wciągać w emocjonalne gierki, które mają za zadanie zdewastować nas jako ofiarę.

  Worek z lodem na głowę! Polecam, PROFESORLENIUCH.

Zostaw Komentarz