Przerwa Techniczna – Superbohaterowie VS nauka

Przerwa Techniczna – Superbohaterowie VS nauka

wpis w: audycje, Przerwa Techniczna | 4

Wakacyjne wydanie Przerwy Technicznej. Czy moce, zdolności i gadżety popularnych superbohaterów są w zgodzie z nauką? Nadają Potrzeba i Krawiec.

4 Odpowiedzi

  1. Świetna audycja, naprawdę wielkie uznanie za porządne przygotowanie się. Dzięki za zwrócenie uwagi na moje marudzenie odnośnie świetnego antybohatera, czyli Lobo :).

  2. Potrzeba nie wspomniał że pokrycie kości metalem, odcięcie ich od reszty organizmu by je zabiło bo nie są tylko jakimś kawałkiem wapnia a w filmie wręcz nakłuwano Wolverina i jakby wypalano te kości gorącym metalem by te zajeło ich miejsce.
    Do tego dochodzą zaczepy mięśni które jakoś musiałyby przyrosnąć do gładkiego metalu.
    W. musiałby mieć organizm o magicznych właściwościach żeby nie umrzeć i nie stać się kosztownym bibelotem na pólkę po tej operacji bo jak wiadomo adamantium raz zastygłe nie zmienia kształtu (oprócz szczególnych przypadków).

  3. No to chyba wzystko sie zgadza bo logan zostal wybrany ze wzgledu na jego mutacje pozwalajaca mu sie bardzo szybko regenerowac.

  4. Nie moge sie zgodzic co do spideya i jego zmyslu.To pochodzi od zmyslu pajaka wyczuwajacego swoje ofiary oraz zagrozenie poprzez Siec!!!ale w pozniejszych komiksach on poprostu wyczuwa kazde zagrozenie bez rozwinietej sieci.
    Pozdrawiam

Zostaw Komentarz