Przerwa Techniczna – Elon Musk

Przerwa Techniczna – Elon Musk

wpis w: audycje, Przerwa Techniczna | 5

Elon Musk. Osoba, która wymyka się wszelkim definicjom. Człowiek, który sięgnął ręką do przyszłości i dał nam ją na tacy. Kim jest człowiek, który sięgnął do gwiazd, który jeszcze za naszego życia sprawi, że człowiek postawi stopę na Marsie? Razem z Weroniką, autorką bloga http://maszynyokiemdziewczyny.blogspot.com, przybliżymy Wam jego historię i sylwetkę.
W trakcie audycji również wylosowaliśmy prezent – biografię Muska dla jednego ze sponsorów! Jarosławie F., odezwij się do nas!

5 Odpowiedzi

  1. Potrzebo. Samochód GM EV1 prawdopodobnie był na tyle udanym autem ze bohaterowie filmu „who killed electric car” chcieli odkupić od koncernu GM swoje egzemplarze.

    • Niestety, twórcy tego filmu znali się na samochodach jak ja na balecie, sformułowali hipotezę i zaczęli naginać do niej rzeczywistość. Sami jego konstruktorzy traktowali go jako raczej „proof of concept” niż poważny samochód. Pomysł sam w sobie głupi nie był, jednak rynek nie był gotowy na w pełni elektryczne samochody, głównie z powodu braku infrastruktury ładowania.

  2. Dzięki z audycje, oczywiście z książki dowiemy się więcej. Trzeba kupić.
    Temat prawie wyczerpany, chociaż chętnie posłuchałbym Was co myślicie o Boring Company i innych.
    Potrzeba jak zwykle gada jak nakręcony i za to go lubie. 😀 pozdro

  3. Paypal nie paypol

Zostaw Komentarz