Przerwa Techniczna – Globalne Ocieplenie Bitcoina

Przerwa Techniczna – Globalne Ocieplenie Bitcoina

wpis w: audycje, Przerwa Techniczna | 7

Mała rozbiegówka pogodowa, a potem głęboka dyskusja o bieżącym rynku kryptowalut. Oczywiście wszystkie nasze sugestie nie są doradztwem inwestycyjnym, jedynie opiniami, i prosimy się o nie nie opierać.

7 Odpowiedzi

 1. O – kolejnych kilka wyjaśnień ostatnich spadków cen kryptowalut…
  btw Potrzeba dostarcza coraz więcej materiału dla jego potencjalnych parodystów…

 2. Jest kolosalna różnica między osobami przemądrzałymi a mądrymi. Potrzeba ma przyrost ambicji nad treścią i uwielbia słuchać swojego głosu. Cóż – taki typ człowieka.

 3. Kilka ciekawych tematów poruszone – gdybym słuchał na żywo może zagadnąłbym jeszcze o pasujący jak ulał do tytułu temat Proof of Work w kryptowalutach i ich energetycznym zapotrzebowaniu(które przekłada się na zużycie paliw kopalnych i emisję gazów cieplarnianych do atmosfery).
  BTW skoro Potrzeba wychował się praktycznie w szkole to nie dziwie się, że szerzy z pełnym przekonaniem np. że 97% naukowców jest zgodnych co do antropogennego podłoża zmian klimatu.

 4. AZE,
  masz jakieś własne wyjaśnienie odnośnie tych spadków ostatnich?

 5. Co ma orkan Fryderyka do globalnego ocieplenia systemowy kociokwiku? Technicznie na zachodzie „orkanem” nazywa się wiatr o sile huraganu, czyli 33 m/s. Przy czym powinna to być średnia prędkość wiatru (w przypadku huraganów stosuje się średnią 1-minutową), a nie wartości w porywach. Ostatnio pojęcie zostało mocno zdezawuowane przez media głównego ścieku, które każdy wiatr, który w porywach osiąga znaczne wartości nazywają orkanem.

  • Technicznie na Zachodzie „Orkan” jest niemieckim rzeczownikiem, który na język polski się tłumaczy „huragan”, czyli wiatr o sile 12 w skali Beauforta. Otrzyj też proszę pianę z pyska i daruj sobie inwektywy. „Co ma do globalnego ocieplenia”? Tłumaczyłem, róznica temperatur.

 6. Radio antysystemowe………………. Buahahhahahahahahahahahahaahhahaha

Zostaw Komentarz