Sprawdzam #9 – Mikrofale

Sprawdzam #9 – Mikrofale

wpis w: audycje, Sprawdzam! | 23

Zewsząd nas przenikają przeróżne sygnały, ukuto wręcz pojęcie elektrosmogu – czyli zanieczyszczenia promieniowaniem elektromagnetycznym. Jest się czego bać? 

https://www.icnirp.org/cms/upload/publications/ICNIRPemfgdl.pdf wyniki badania nagrzewania tkanki w zależności od ekspozycji na promieniowanie

https://www.nbr.co.nz/article/cellphones-wi-fi-and-electromagnetic-radiation-ck-150766 współczynnik SAR dla różnych urządzeń

http://cmf.p.lodz.pl/iowczarek/materialy/fotometria/prawo_lamberta.html Prawo Lamberta i prawo odwróconych kwadratów

http://www.millionwomenstudy.org/introduction/ Million Women Study

https://www.bmj.com/content/343/bmj.d6387.short Duńskie badanie kohortowe

https://www.cancerresearchuk.org/about-cancer/causes-of-cancer/cancer-controversies/mobile-phones-wifi-and-power-lines Glejak kontra promieniowanie

https://www.theguardian.com/technology/2018/jul/14/mobile-phones-cancer-inconvenient-truths artykuł w Guardianie…

https://www.biorxiv.org/content/biorxiv/early/2016/05/26/055699.full.pdf …i recenzja publikacji

http://www.uni-mainz.de/presse/16366_ENG_HTML.php badania nadwrażliwości elektromagnetycznej u ludzi

23 Odpowiedzi

 1. P19. Mam nowy temat. Jerzy Zięba i śmiercionośny fluor.

 2. Badania nad mikrofalami na Ukrainie https://www.youtube.com/watch?v=0XbLz0L6UdI

  • Niezłe eksperymenty na tej ukrainie 🙂 Ale poważnie, to kiedyś widziałem dokument jak facet robił akumulator w Indiach – wszystko ręcznie, żadnej odzieży ochronnej.

 3. PROFESORLENIUCH

  Miła do odsłuchania audycja a temat faktycznie ciekawy. Czekam na więcej Sprawdzam! Może coś w temacie F1?

  • Tutaj ciężko o mity, a jeśli już, to najpierw musiałbym zrobić godzinę wstępu, by wytłumaczyć o co w tym chodzi i czemu to jest mit 😀 ale F1 się na pewno za jakiś czas w przerwie technicznej pojawi.

   • PROFESORLENIUCH

    Rozumiem. Więc czekam na ten temat w Przerwie Technicznej – jak Robert Kubica na fotel kierowcy w F1. A z tematów do Sprawdzam: „Czarne dziury”. Pozdrawiam.

 4. Mysle ze te audycje prowadzone w ten sposoby mogło by prawie kazda teze udowowdnic. Proponuje nastepna ze palenienie papierosow nie jest wcale takie złe jakby sie wydawało a kolejną że jedzenie z fast foodow bardzo nam służy – bo ktos juz to udawadniał ze tak jest wiec teraz pora na P19 aby nam to udowodnił. Na pewno znajda sie jakies badania „Amerykanskich naukowców” ktorymi mozna by sie podeprzec że tak własnie jest.

  • Pod każdym z nagrań załączam informacje, na które się powołuję, by słuchacze mogli samodzielnie zweryfikować to, co przedstawiam. Jeżeli się mylę, każdy może mi wskazać błędy, wyjaśnić czemu moje wnioski są fałszywe, lub czemu źródła na które się powołałem są niewiarygodne. I przede wszystkim, nie zakładam wniosków gdy zaczynam pracę nad odcinkiem, bo to by sensu nie miało.

 5. Ciekawy temat. Sam staram się wyłączać z kabla telewizor w pokoju córki. Gdy stanę w ookreślonym miejscu jestem w stanie na 100% stwierdzić czy jest podpięty do sieci. Daje się wyczuć/usłyszeć jego wpływ (takie bardzo ciche buczenie pod kopułą). Jeśli organizm jest w stanie wyczuć urządzenie, to znaczy że na pewno wywiera na niego choćby jakiś minimalny wpływ. Nie mówię od razu o grillowaniu mózgu, ale czas tej ekspozycji pomnożony przez lata może dać jakieś efekty uboczne, chociażby psychologiczne.

 6. Propozycja: Zamach na prezydenta Kennedy’ego!

 7. Przechodzimur

  Propozycja: Zamach na Jana Pawła II. Zenek mnie zainspirował i tematyką zamachów i umilowaniem do KK ?.

 8. Czesc Potrzeba . Mam taki pomysł na sprawdzam . Czeo kryptowaluty spadają . Czy to banka , czy koniec bitcojna .

 9. Myślę, że powinniście zapytać Jego Ekscelencji, jaki jest sens Waszego życia. Myślę, że po zainwestowaniu w szczyptę cierpliwości, doczekacie się satysfakcjonującej odpowiedzi, Drogie Owieczki.

 10. Kurła wiem. Ma być naukowo? Perfect temat urodziłem. Wegańskie jedzenie dla zwierząt! Był taki casus wege karmionego lisa fenka. Ale myślę że koty będą jak najbardziej okej!

 11. zbedne komentarze i w ogóle gadanie o falach elektromagnetycznych ,wiadomo że są i będa szkodliwe gdyż nie są naturalnym stanem ziemi i człowieka, PAMIĘTAJCIE LUDZIE LEPIEJ WYŁACZAĆ TELEFONY NA NOC I KŁASC JE DALEGO OD SIEBIE I W I-FI TEŻ WYŁACZAJCIE A CO DO KURWY NĘDZY KOMU SZKODZI ? LEPIEJ WYŁĄCZYC NIŻ RYZYKOWAĆ JEŚLI ZDANIA SA PODZIELONE .JAKIE TO LOGICZNE !

 12. Ten człowiek Potrzeba za wszelką cene broni wszelakich działń illuminatu i NWO to jawne i ewidentne ,jest to paskudne mieszanie ludziom w głowach tacy ludzie szkodza społeczeństwu ! Precz z Potzrebą! wszystkiego broni co może być dla nas szkodliwe !!!@ jeszcze go nie rozgryzliscie ludzie ?

 13. Potrzeba to nie czlowiek, to rzeczownik.

 14. A osohozi z SAR? Po co w ogole sie z tym pieścić, skoro to takie wszystko nieszkodliwe?

  https://en.wikipedia.org/wiki/Specific_absorption_rate

  • Ponieważ promieniowanie niejonizujące przekazuje energię tkance, przez którą przelatuje. Normy SAR pomagają nam tworzyć telefony czy routery wifi, które przy okazji nie ugotują nam jajek.

 15. http://www.sbwire.com/press-releases/worlds-largest-animal-study-on-cell-tower-radiation-confirms-cancer-link-953696.htm

Zostaw Komentarz