Sprawdzam #4 – Katastrofa w Roswell

Sprawdzam #4 – Katastrofa w Roswell

wpis w: audycje, Sprawdzam! | 3

Wyjątkowo głośna historia, co do której bez wątpienia wiemy, że ma niemałe ziarno prawdy – coś się rozbiło i komuś bardzo zależało, żeby to zatuszować. Czy da się tę sprawę rozłożyć na kawałki i odróżnić fakty od domysłów? Dlaczego źródła o Roswell tak bardzo się między sobą różnią? 

Zachęcam do wzięcia udziału w małej ankiecie, w której jestem ciekaw Twojej opinii – co według Ciebie zostało zniszczone w Roswell?

Źródła:

The Roswell Report – Fact versus Fiction – podstawowe opracowanie tematu

Freedom of Information Act i Roswell 

Krytyczne podejście do oficjalnego wyjaśnienia

3 Odpowiedzi

 1. Bardzo fajnen ale jeszcze musze przesłuchać. Czekam na więcej z serii „Sprawdzam”. P19 najlepszy w takiej formie.

 2. JacekVelBlacha

  To nagranie to istna żyleta pośród produkcji 19stego!
  Pełna kondensacja,pełna koncentracja…pamiętał skubany o wszystkim nawet o wisience na torcie pod koniec nagrania z tym jakże wymownym PUK PUK PUK.Utrzymywał intonację głosu na prawie idealnie tym samym poziomie przez cały czas nagrania – po prostu cyborg.
  Jednak gdy po raz 16sty odsłuchiwałem tego znalazłem BUGa, takie małe nie dopatrzenie,tworzące nie potrzebny moim zdaniem niedosyt…Początek audycji „którego nie należy kwiestionować..sprawdzam” Dlaczego przed „sprawdzam” lub po nie pojawił się jakiś przerwynik dzwiękowy,jakiś gong jakieś pierdolnięcie lub chwilowy podkład dodający szczyptę grozy.Bardzo w tym momencie czegoś brakuje.Czego co by było takim symbolicznym otwarciem bramy.

  @Potrzeba19
  Chcesz jingle ,dzwięki , podkłady muzyczne … odezwij się do mnie albo do kogoś z ekipy albo do użytkownika AZE garnitur na wymiar z dzwięków uszyjemy na czas.Wystarczy się odezwać do ch***! 😀

 3. Mecenas z Choroszczy

  Po tym śmiechu sugeruje zmienić nazwe z sprawdzam na obalam.

Zostaw Komentarz