Lewym Okiem – Europa, wolność słowa, islam – kłótnia.

Lewym Okiem – Europa, wolność słowa, islam – kłótnia.

wpis w: Lewym okiem | 7

Kolejny odcinek audycji komunisty Błażeja, w którym miał się cały czas kłócić z głosowym bratem – Zenonem. Chłopaki trochę się ze sobą pozgadzali, trochę pokłócili. W tym odcinku nasz ułożony Komunista stracił swoją radiową cnotę i w końcu przeklął szpetnie.

7 Odpowiedzi

 1. Błażeju. Nie wiem jak w innych kraja europejskich, ale w Wielkiej Brytanii istnieje prawo ziemi. Jeśli po ok. 5 latach pobytu rodziców na wyspach urodzi sie dziecko to dostanie obywatelstwo z automatu.

 2. Bardzo ciekawa audycja. Z powodu takich audycji cenię Nocne Radio.
  Pomimo że bliżej mi poglądami do Zenona, to w kilku miejscach dałeś mi do myslenia, Błażeju.
  Kilkukrotnie powiedziałeś że ci albo tamci to nie jest lewica albo odcinałeś się od różnych środowisk mowiac, że ty jesteś innego rodzaju lewicowcem.
  Było to nie do końca zrozumiałe i fajnie byłoby jakbyś nagrał audycje w której opowiadasz o sobie jakiego rodzaju lewicowcem jesteś i jakie masz poglądy na dane tematy. Interesująca byłaby również krytyka różnych znanych polityków lewicowych lub za takich postrzeganych i kontrastowanie ich stanowisk z twoimi poglądami.

 3. Niestety dałeś się wciągnąć w prymitywną manipulację tego drącego japę. Myślę, że biorąc pod uwagę jego agresję i historię ofiar takich ludzi, należy go złapać i wywieźć do jakiegoś kraju typu Filipiny. Nawet jeśli w ten sposób skrzywdzimy kogoś, 99 bandytów wyląduje poza naszym krajem. Jeśli tego nie zrobimy, za kilkadziesiąt lat ruszą piece.

  • Srogo…

   • To tylko maleńki trawers tego co powiedział w audycji, kiedy obrócisz cel eksterminacji, nagle wyrywa się z zasad pojmowania świata.
    W dużym skrócie. Eksterminacja islamistów OK, eksterminacja ludzi nawołujących do eksterminacji Islamistów nieOK 😉

 4. Blażeju…W USA wolność słowa jest absolutna i bardzo dobrze. Dzięki temu, na ulice wychodzą popaprańcy z napisami „Bóg nie chce abyś był pedałem” czy oszołomy z frontu demokratów „WYBÓR TRUMPA WYWOŁA KUNIEC ŚWIATA, TRZA GO ZABIĆ”. Dzięki temu, człowiek widzi ich i regularnie sobie utrwala co jest dobre, a co nie. Ale jestem za tym aby obserwować takich co nawołują do zabijania. (co jest w przypadku USA śmieszne, bo NSA obserwuje wszystkich, nawet ludzi za granicą)

 5. 🙂 Fajna audycja chłopaki. I jeden i drugi ma rację, tylko zamiast rozmawiać … się zakrzykujecie. Zenek litr herbaty z melisy przed audycją na przyszłość 😉 Słuchało się super.

Zostaw Komentarz