Bez Litości – Oblężenie

Bez Litości – Oblężenie

wpis w: audycje, Bez Litości | 7

Oblężenie w Waco. 120 członków sekty. Kilkaset sztuk broni palnej. Czterdzieści tysięcy sztuk amunicji. Kilka tysięcy wojskowych i agentów federalnych. Trzy śmigłowce. Kilkanaście pojazdów gąsiennicowych. Półtora miesiąca. Dwa czołgi. Ponad osiemdziesiąt ofiar. Jeden wielki znak zapytania.

Nagranie FLIR https://www.youtube.com/watch?v=wdgnha3lkc8
Szczegółowy opis nagrań FLIR http://www.hardylaw.net/flir.html

7 Odpowiedzi

 1. ZdychajZwierz

  Proszę to usunąć, audycja podburza wiarę w organizacje rządowe, a tak być nie może. Wiadomym jest, że rządy każdego z krajów cenią KAŻDE LUDZKIE ŻYCIE.

  A tak na poważnie bardzo dobra audycja (równie dobra jak ta o Slender Manie) i ten mroczny klimat skłaniający do refleksji… Ale jingiel z łaskotanym królikiem (TAK, ŁASKOTANYM! ZAMKNIJ SIĘ! ;( ) to mogłeś sobie darować, bo nie zdążyłem zdjąć słuchawek… A BARDZO CHCIAŁEM ZDĄŻYĆ! W audycji „Bez Litości” tkwi ogromny potencjał, który dostarcza dreszczyku emocji, gęsiej skórki i chęci zaopatrzenia się w grubą, mocną linę.

  Przez chwilę myślałem, że serial o Waco, który opisuje tak bardzo anonimowy słuchacz, to „The Path” z Aaronem Paulem (z serialu „Breaking Bad”), bo bardzo podobne motywy się tam przewijają (jest również wizja apokaliptyczna). Waco nie oglądałem, ale The Path polecam, pomimo dużej dawki filozofii New Age. Jedynym jego minusem jest to, że momentami strasznie się wlecze.

  Osobiście wszelkimi sektami (w tym i największą z nich – zapytajcie ByteEatera, on będzie wiedział) gardzę, ale oglądając The Path, gdzie ukazana jest wizja braterskiej wspólnoty, która akceptuje cię całego (wraz z twoimi lękami, traumami, bagażem pełnym demonów z przeszłości), trzeba przyznać, że taka sekta ma rację bytu pod względem psychologicznym.

  PS. Ktoś wie, jak nazywa się pierwszy z utworów muzycznym zapodanych w audycji? Ten bez wokalu.

 2. Bardzo dobra audycja, z reszta jak większość Bez Litości. Czekam na tę o Helter Skelter 🙂

 3. JacekVelBlacha

  Bez Litości rządzi ! Też uważam,że w tej audycji tkwi głęboki potencjał.Żałuje,że nie mogłem skomentować na żywo ale to jeszcze pewnie gdzieś w after party upcham.Czekam na kolejne odcinki – oczywiście z opiniami mistrza 19ście. 🙂

 4. Świetna audycja. Słuchałem kilkanaście razy, zgadzam się z Jackiem ta audycja ma potencjał jak cholera.

 5. Swietna grafika, to jest dzielo jednego z pokladowych grafikow czy cos zewnetrznego?

Zostaw Komentarz