Bez Litości – NXIVM

Bez Litości – NXIVM

wpis w: audycje, Bez Litości | 8


Wielki powrót Potrzeby i jego unikalnej audycji – Bez Litości – w której zagłębia się w mrok ludzkiej duszy. W dzisiejszym odcinku przybliża nam młodszego kuzyna Scjentologii – sektę NXIVM. Co przeżywali jej członkowie? Jak to działało? Kto, prócz Allison Mack był w nią umoczony? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się w tej świetnej audycji. Sambo ba!

Skype: nocneradio


Data publikacji na YT: 27.08.2020

YouTube: klik8 Odpowiedzi

  1. Dobra audycja. Polecam. Lepsze (chyba) od dawnego „bez litości”. Dobre i w ogóle, i w szczególe (mnie te szczegóły: aluzje, nawiązania – cieszą). Nie jest to praca naukowa albo jakiś 100 % zgodny z zasadami dziennikarstwa reportaż, ale dobre szoł. Podoba mi się i tyle.

  2. Szczegóły (nawiązania, aluzje): 7 zasad jak być skutecznym, 12 kroków jak wyjść z alkoholizmu, bractwa itd.

  3. Rabbi Micheash ben Geresh

    Ajajajajaaaj. Tego cały YoTube to ne yest kohsher. Tego yest dla goym! Pan ne wyesh take rzeczy? Pan mushish mp3 na swoyem, radiowem serwerze tszemacz naysampyerw!!! Arzeby to co yest wybrane, dla wybranech ne bylo ukryte a ukryte dla tych ne wybranech. Kedy YT robicz HALT to Pan robicz HALT dla YT i nowe krótkie nagranie Pan wgrywasz z lynkem do Radyo i opisem że YT zrobyl HALT. Tego mondrzeysza dla goym ne mowicz. Pan robicz w ten czas co pan sze teras dowyedziau i problyem kaput! Pan masz teras okazya. Pan robish moya rada Pan sze o geld jusz ne martfysz. Ferszteyn?

  4. Wynosisz się powoli ma wyżyny rzemiosła radiowego, choć troszku brakuje do pełni to jednak pochwała z mojej strony sowita. Tak trzymaj Adasiu A będzie Ci to wynagrodzone 🙂😉😀🙂😎🙂

  5. dodacie jeszcze jakieś audycje czy już kąpletnie wyjebane?

  6. Dziękuję, tydzień w robocie uratowany 🙂

    • Na raz nie chciałem za dużo wrzucać. Będą też 4 nowe w premium – ale wyczekujemy na moment.

Zostaw Komentarz