Spoiler – Trylogia Sienkiewicza

wpis w: Audycje, Spoiler | 21

Wilcze zęby, oczy siwe, groźnie garść obuszkiem furczy, gniew w zawody z wichru zrywem, dzika radość – lot jaskółczy, czyn – to czyn: zapadła klamka, puścić kura po zaściankach. Hej, kto szlachta – za Kmicicem! Hajda na Wołmontowicze!

Kuźnia Wojowników – Reality RPG

wpis w: Audycje, Kuźnia Wojowników | 5

Kim jest twoja postać, w jakim świecie się porusza, jakie panują tam reguły, jakie posiada umiejętności, czym się cechuje, może potrafi robić coś co mocno blokuje jej rozwój i przeszkadza w życiu codziennym i relacjach z innymi postaciami, który ma … CZYTAJ

Luźne Gatki – praktyka porządku

wpis w: Audycje, Luźne Gatki | 4

Początkowo monolog Etama do którego przyłączają się kolejno Foorack i Claude. Poruszane sprawy to niskie płace, beznadzieja szarego życia w Polsce, rozważania, czy dalibyśmy radę zbrojnie Niemcom, pada też nazwisko po którego wymówieniu przez Claude’a przestaje działać konferencja skype… i … CZYTAJ

Luźne Gatki – Błędy myślowe

wpis w: Audycje, Luźne Gatki | 1

Bywamy okłamywani przez innych. Ale co zrobić, gdy zaczniemy okłamywać samych siebie? O mechanizmach w błędach poznawczych, które skłaniają nas czasem do podejmowania głupich decyzji Potrzeba, oraz gościnnie Adwokat i Gromisek.

Spoiler – Gunslinger Girl

wpis w: Audycje, Spoiler | 0

Młode dziewczyny, ciężkie uzbrojenie, ciężka walka, braterska więź, młodzieńczy kryzys – a to wszystko na malowniczym, włoskim tle. Zenon i Potrzeba o anime Gunslinger Girl, a także szerzej o japońskiej animacji z licznymi rekomendacjami.

1 2 3 4 25