Smutne gansy już nie tańczą

Smutne gansy już nie tańczą

wpis w: Blog | 14

Nie sądziłem, że audycja Nocny Marek – Kehran Keshe – alternatywny Nikodem Dyzma? tak źle wpłynie na gansy. Wcześniej radosne i wesoło promieniujące polem, teraz już nie tańczą. Pytanie – czy zasmuciło je moje niedowiarstwo i złe nastawienie, czy może prawda o ich ojcu Mehranie? A Wy jak myślicie?

Może Mantra Keshe pomoże gansom odzyskać radość życia?

14 Odpowiedzi

 1. Krawiec potrafi zepsuć każdy klimat, nawet kwasom z akumulatora.

  • Bo jestem toksyczny!

   • Pisakowiecki

    @Krawiec: Gansy też : D

    • Czyli, że co… ten związek chemiczny był toksyczny? Może faktycznie w jednym pojemniczku był toksyczny gans i się związek popsuł. Dlatego skończyło się imprezowanie, tańce.

     • Pisakowiecki

      Toksyczność płynnej plazmy zależy od nastawienia – nie wiem jak sole miedzi, ale tych pozyskanych w chałupniczy sposób bym nie próbował.

      A tańce się skończyły bo (raz) ile można, (i dwa) jest po świętach – typowo chrześcijańska charakterystyka nastawienia pola morfogenetycznego się skończyła to i duch chrześcijanina przestał być być obecny (wywietrzał) w gansie 🙂

 2. Może gansy już nie tańczo, ale za to mój brzuch tańcuje od śmiechu. 😀 Jeśli sama audycja Krawca wywołuje taki efekt, to chciałbym zobaczyć jak Krawiec ze swoją mantrą na ustach wchodzi do sali wykładowej doktora Mehrana. Domniemam, iż wszyscy „opuściliby salę w zorganizowanym pośpiechu”. Agent chaosu normalnie. 😀

  • A dlaczego niby mój śpiew ma mieć negatywne właściwości, co? ;-/ A może właśnie plazma by zaczęła szybciej wirować a health-peny mocniej leczyć! Gansy przypuszczalnie przestały tańczyć, bo się zadumały nad audycją i postacią swojego taty Keshego! Jest czas na taniec, jest czas na kontemplację i refleksje! A może gansy tańczyły wolnego, pojemniczki stały koło siebie. Nie wiemy!

   • Bo ty jesteś przeciwstawną siłą wszechświata, acrywrogiem doktura Keshe. Niczym Joker dla Batmana. Gansy nie tańczo, bo się ciebie bojo. 😀

    Chwała złej intencji!

   • Tak na poważnie, to przy rytmicznej muzyce, gdzie drgania się przenoszą na stół, na którym jest ta ciecz z zawieszonym nierozpuszczalnym pyłem, to ten sam efekt uzyskasz z dowolnym odpowiednio drobnym i jednolitym pyłem, np drobnym piaskiem morskim (gans jest drobniejszy i lżejszy, więc reaguje na drgania o mniejszym natężeniu, czyli mniejszej sile).

    Podobne zjawisko można zaobserwować np. gdy stoi szklanka na stole a w pobliżu przejeżdża tramwaj lub pociąg powierzchnia cieczy układa się w regularne fale. Odpowiednia fala ciśnienia jest w całej objętości szklanki, co widać tylko przy obecności takiego pyłu. Im dźwięk bardziej harmoniczny (zbliżony do sinusoidy), tym bardziej statyczne mogą być te fale.

    Więc jeżeli, Krawiec, chcesz spowodować taniec gansów, to następnym razem nadawaj audycje rytmicznie (w równych odstępach) Cześć – słu – cha – cze – umc – umc – dziś – po – wiem – o – gan – sach – umc – umc – umc.

    Prawa fizyki w służbie człowieka.

 3. Myślałem na początku że to Krawiec dla beki nagrał ten filmik. Ale nie! To chyba ktoś na serio?

 4. Teraz przez Krawca śpiewam cały czas pod nosem „Mechran Kesze”.

 5. SkrzydlatyŻmij

  Ja myślę, że to jest reklama audycji Nocny Marek. Zgadłem?

 6. Żałuję tylko że nie mam pętli w tym odtwarzaczu. 🙂

 7. SkrzydlatyŻmij

  Profesor informatyki krytycznie o technologii Mariana Kasiory:

  https://www.youtube.com/watch?v=9WyYDajywIg

  Janusz słowa dotrzymał i zaprosił krytykanta, wcześniej byli chwalcy. Janusz słowny i solidny jest.

Zostaw Komentarz