Lewym Okiem – Szary świat

Lewym Okiem – Szary świat

wpis w: audycje, Lewym okiem | 5

Błażej powtarza się, tłumacząc przyczyny kryzysu w Wenezueli. Jednak jak zwykle alter ego Błażeja nie daje mu skończyć I pojawia się Zenon. I Błażej stara się udowodnić, że świat nie jest czarno-biały. Kończymy tradycyjną wymianą poglądów z Wodzem.

5 Odpowiedzi

 1. Błażej!Bardzo ciekawie wyglądała by twoja wymiana poglądów historykiem Leszkiem Żebrowskim-ale to sfera marzeń.Jak zwykle dobra forma i genialna dwubiegunowa wymiana poglądów.

 2. PROFESORLENIUCH

  Bardzo fajnie się słucha audycji, lubię osobiście słuchać tego naparzania się na „argumenty” Błażej vs Zenon. Ale taki mały – apel? – Zenon, jak możesz, nie klnij tyle w tych audycjach. Proszę nie tyle dla siebie, co staram się promować radio w wielu miejscach w sieci, ale klniesz jak szewc – przez co nie mogę takich audycji publikować bez adnotacji że wulgaryzmy zawiera a to od razu obniża zainteresowanie ludzi na poziomie.

  Prośba do Ciebie Błażeju, jeśli Zenon by się nie mógł powstrzymać z tymi wulgaryzmami, to może „wypikaj” to w post-produkcji. Radio z tego co wiem, od kilku tygodni stawia na wysokie standardy – co jest dla mnie jako słuchacza wyśmienitą wiadomością – audycje prowadzisz fajne, przyjemne dla ucha [świetny podkład w tle masz] i dobrze byłoby, gdyby można je było promować, co staram się robić w gronie kilku tysięcy osób na Facebook`owej grupie „W ruchu słucham podcastów”. Więc zrób coś z tymi wulgaryzmami Zenona.

  Dzięki, pozdrawiam i do usłyszenia.

  • Cześć kochany! Cześć słuchaczu! Ale mnie opisałeś, aż mi się miło na serduszku zrobiło, jak się wypowiedziałeś na mój temat. Tak… Tak… To ja – przeklinajacy Zenon. Chętnie będę… zzz… Z chęcią ustosunkuję się do Twojej wypowiedzi.

   Otóż nie będę ukrywał, że mam problemy z przeklinaniem. Między innymi z tej przyczyn dzwonię znacznie rzadziej niż dotychczas do NR. U Błażeja mam najtrudinej – rozmawiam z tym karakanem codziennie i jak za bardzo wejdziemy w politykę, to jestem na niego ultra wkurzony i potem są takie cudowne wiązanki łaciny podwórkowej. Staram się coś z tym zrobić – ale nie idzie mi łatwo, toteż dzwonić będę jeszcze rzadziej. A już na pewno nie na takie pyskówkowe tematy – bo to dodatkowo mnie aktywuje.

   Skoro Ty Leniuszku masz życzenia, to ja też mam. Otóż – nie promuj i nie komentuj audycji w których jestem współprowadzącym lub ja prowadzę. Ok? Kilku słuchaczy już miało dość Twojego atencjonowania w opisach Lewym Okiem które wrzucałeś jak i w komentarzach w ogóle. Bo jeszcze jakaś audycja okaże się do której włożyłem wysiłek będzie dobra, popularna i potem będą Twoje komentarze „ach, tak! To ja żem uczynił, moja promocja, ja i ja i pamiętajcie, profesor Leniuch, pozdrawiam cieplutko”. Ostatnio prawie nie dzwonię a w najbliższym czasie będzie to miało miejsce jeszcze rzadziej. Więc to chyba nie jest jakieś wielkie wyrzeczenie. Dla jasności – pytałem Błażeja czy mogę Ci to zasugerować pod tą audycją i się zgodził.

   Proszę nie rób gównoburzy.

   Pozdrawiam cieplutko i do nieusłyszenia – Przeklinający Zenon

 3. Ja napisałem ci Zenonie ze jest wolność słowa i każdy może pisać co chce. Zostawiam was panów samych. Pozdrawiam cieplutko i smacznej kawci

Zostaw Komentarz