Lewym Okiem – Stan Wojenny a IIRP

Lewym Okiem – Stan Wojenny a IIRP

wpis w: Lewym okiem | 6

W odcinku tym, poza karkołomnym zestawieniem Stanu Wojennego a działaniami rządu II RP, Błażej przedstawia kilka ciekawych postaci – między innymi polskiego lotnika, przemytnika i najemnika – Jana Zumbacha. Jak zwykle nie brakuje ciekawych dygresji.

6 Odpowiedzi

 1. Zainstaluj sobie Błażej jakiś kompresor albo kup dodatkowy mikrofon, niekoniecznie zbiorczy, bo siła głosu skacze potwornie. W KAŻDEJ audycji.

  • Łoooł, naczelny antysemita daje żydowi rady! Cud Nocnoradiowy! 😀

   • Ciekawi mnie, czy Błażej zwróci w końcu uwagę na temat numer jeden czyli na globalną emisję LICHWIARSKIEGO FED-owego PIENIĄDZA ODSETKOWEGO. Jeśli nie – znaczy syjon-zły.

   • O syjonizmie już z nim rozmawiałem prywatnie. Pogadamy kiedyś publicznie, jak będzie okazja. Swoją drogą – w tej audycji powiedział na ten temat pewne zdanie.

 2. Bartosiak jest syjo-atlantystą, sprzymierzeńcem banksterów. Każdy rusofob dziś jest antypolakiem. I nie sympatyzuję tu z żadnymi PiS-owskimi ONR-ami. Gdy spojrzysz na tzw. lewicę (razemy a nawet ikonowicze) i na tzw. prawicę (RN czyli PiS, Brauny czyli PiS i reszta jabłonowskich, zagórskich czyli PiS) w Polsce, to ujrzysz jedną myśl brzmiącą „Putin to diabeł, holoszwindel git, lichwa nie istnieje, Rotchshildowie nie istnieją; Izrael jest ok.

 3. Henryk Mickiewicz

  podsumowanie audycji: skoro była jakaś inna interwencja wojskowa, która zabiła więcej ludzi niż stan wojenny – to znaczy że stan wojenny był ok :]
  Tak, feminizm niszczy związki bo kto by chciał być z kobietą która jest przeciw mężczyznom, czyli też przeciw mężowi?

  poza tym wiesz, że w komuniźmie nie będzie Omegi, tylko sam badziew?

Zostaw Komentarz