Lewym Okiem – selfie z Kimem

Lewym Okiem – selfie z Kimem

wpis w: audycje, Lewym okiem | 12

Błażej jednak zostaje i rozprawia z Zenonem o geopolityce hipokryzji USA i Azji. A miedzy wszystkim jest 90 rocznica urodzin wielkiego rewolucjonisty – Che.

12 Odpowiedzi

 1. No i gitara Błażej. Tak trzymać! Co prawda nie znoszę komuchów i komunizmu ale są wyjątki od reguły i per Towarzysz Błażej do nich należy-lubię słuchać lewym okiem i choć dużo jest rzeczy z którymi się nie zgadzam to są i takie dla których mam całkowite poparcie.Fajnie jest posłuchać kogoś o odmiennych poglądach po to aby cały czas konfigurować swoje.
  Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo samozaparcia i chęci do prowadzenia „czerwonej” audycji.

  P.S. Zrobiłem sobie trzy kompasy polityczne i choć myślałem że jestem bardziej w prawo to ku mojemu zdziwieniu wyszło że mam poglądy centrolewicowe ;D Cóż za polityczna piącha w nos 🙂

  • Wpadnij kiedyś na discorda, tam się dopiero dzieje 🙂 no i nie oszukujmy się, podział lewica-prawica jest po prostu przestarzały, sam serce mam po lewej stronie, a poglądowo ponoć prawakiem jestem 🙂

 2. How do you tell a Communist? Well, it’s someone who reads Marx and Lenin. And how do you tell an anti-Communist? It’s someone who understands Marx and Lenin.

  Do tego aby uważać się za komunistę nie wystarczy czytać książki na ten temat, stąd ten rozdzwięk i dlatego nie mam szacunku dla ludzi pokroju Błażeja.
  Dużo gada i nic z tego nie wynika, każda audycja to wolna pogadanka na dowolny temat, to pewna specyfika jego osobowości, być może to też objaw choroby, ale niech tym zajmują się specjaliści.
  To czego brakuje Błażejowi to brak konsekwencji, często w rozmowie z Panem Wodzem.

  Propagowanie totalitarnych metod i praktyk działania komunizmu jest zakazane w Polsce z mocy prawa i podlega odpowiedzialności karnej. Reguluje to art. 13 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej[64] i art. 256 kodeksu karnego[65].

 3. Potrzeba nie schlebiaj tak sobie z tym swoim domniemanym prawactwem.to ze sam o sobie tak myslisz to na prawde nic nie oznacza oprocz twojego widzimisie .rownie dobrze mozesz powiedziec ze jestes kolejnym wciekeniwem dalaj lamy:) albo napoleonem.

  • Że to mi niby schlebia? 😀 I że to moja własna opinia? 😀 Chyba mnie z kimś mylisz xD

 4. Bardzo dobra audycja Błażeja, zresztą jak zawsze. Najlepsza audycja w Nocnym Radiu. Ideałem dla mnie byłaby audycja Błażej z Wudzem, taka od początku do końca wymiana poglądów – ciosów jak w ringu.

  Błażej, może wrzuć jakieś info jak można Ciebie wspierać – jakieś dotacje czy cuś, ja z mojej strony zapraszam na kufelek Guinnessa w irlandzkim pubie.

Zostaw Komentarz