Lewym Okiem – Moralność

Lewym Okiem – Moralność

wpis w: audycje, Lewym okiem | 7

Z pewnymi problemami technicznym i poniekąd słuszną, ostrą reprymendą od Jacka Blachy – o tym, czym jest moralność w dzisiejszym świecie oraz o tym, jak konserwatyzm zaczyna opanowywać świat.

7 Odpowiedzi

 1. JacekVelBlacha

  Pierwszy i chyba ostatni raz będę się tłumaczył w tym poście z tego co zrobiłem i dlaczego to zrobiłem.

  Po pierwsze Błazeju to,że robisz coś pro publico bono a też dla fun-u i trochę dla własnej przyjemności ale na CUDZEJ nie własnej platformie nie zwalnia Cię z minimum zabezpieczenia technicznego czyli sprawdzenia czy skype chce się aktualizować czy nie chce,Ciebie jako radiowca tyczy się to zdecydowanie bardziej niż mnie czy jakiegoś słuchacza.To sprawdzenie robi się przed emisją odcinka i wszyscy to robią nawet Etam i chwała mu za to.Skype przy pierwszym odpaleniu informuje o aktualizacji pod linuxem to robi i pod Windows także wiem z własnego doświadczenia i sądzę,że na Mac-u wygląda to podobnie (jeśli nie to proszę by mnie ktoś poprawił z czytających ten post)

  Po drugie jeśli masz Błażeju problemy techniczne z podstawową obsługą skype być może należało zgłosić to do zarządu (Krawiec,Potrzeba19) ,że potrzebujesz realizatora bo samemu trudno Ci wszystko ogarnąć.Samoświadomość tego,że pewnych rzeczy się nie potrafi eliminuje mnóstwo kłopotów z naszego życia np: mało przyjemne telefony Blachy.

  Po trzecie nie pierwszy raz masz problemy w nadawaniu Błażej więc nie czaruj ludzi na antenie,że jest inaczej.
  Pamiętam (nie tylko ja) jak ProfesorLeniuch musiał Cię pilnować jako cichy uczestnik audycji żebyś nie bujał się jak wagon z węglem nad mikrofonem co powodowało taki a nie inny efekt po stronie słuchających.

  Po czwarte – ostatnie.Nie zachowuj się jak dziecko i nie opowiadaj,że to co zjebałeś to się wytnie a w mp3 na stronie będzie to co dobre bo w tym momencie plujesz słuchaczom live prosto w twarz bowiem oni zmuszeni są słuchać tego cyrku.

  To co tu pisze to nie są żadne wyśrubowane wymagania lecz próg minimalny ,który w NR i tak jest oczekiwany po jakimś czasie prowadzenia swoich audycji a nie od pierwszego odpalenia streamu.Taryfa ulgowa w tym sensie już dawno dla Ciebie się skończyła Błażeju – nawet tak sporadyczny nadający jak Max poziomem ogarniecia mimo przerw w nadawaniu przerósł Cię.
  Jeżeli robisz to specjalnie,nie zakładam tego oczywiście,bo wedle Twoich obserwacji ogólny poziom tego co się dzieje w radiu dołuje i nie będziesz wrzucał kolejnego biegu kiedy wszyscy jadą na sprzęgle to proszę napisz to wprost tu w komentarzach lub wypowiedz się na antenie,że tak własnie jest i nie będziesz inwestować więcej w projekt,który słabo rokuje Twoim zdaniem.

  Nie będę nawet odpisywał na wyjaśnienia z Twojej strony w stylu żona,praca,porządki w mieszkaniu,sraczka kota lub inne odwiedziny ciotki z USA racjonalizacja tego typu w 99% przypadków jestem wejściem w model biorę udział w projekcie nie będę i nie chce ponosić kosztów a zyski chętnie „przytulę”.W życiu to się nie sprawdza w radiu też nie będzie.Pisząc o zyskach nie mam na myśli benefitów finansowych czy materialnych ale np: przestrzeń do promowania swoich idei przekonań czy po prostu formę rozrywki,próbę swoich sił przed mikrofonem na żywo.

 2. Przyjmuje krytyke na klate i obiecuje poprawe.

 3. Bardzo ciekawa dyskusja zaczęła się od rozmowy z Etamem, ale przesterowania dźwięku są straszne – nie słuchajcie na słuchawkach, bo grozi uszkodzeniem słuchu. Cieszę się Błażeju, że nadajesz, bo masz interesujące rzeczy do powiedzenia. Gorąca prośba o ustawianie wcześniej poziomów głośności, bo słuchanie tego jest zwyczajnie niebezpieczne, a słucham już MP3 ze strony.

 4. Ostanio coraz lepiej słucha mi sie Błażeja ( pomijajac problemy techniczne)

 5. Błażeju. Jak znaleź wywiad z Tobą na yt?

 6. Blacha dobrze mówi, jeszcze jak są problemy na live to powiedzmy ze może się zdarzyć, ale w mp3 to już trzeba było wyciąć.

Zostaw Komentarz