Lewym Okiem – Lewackie gadanie o niczym

Lewym Okiem – Lewackie gadanie o niczym

wpis w: audycje, Lewym okiem | 6

Zaczęło się niewinnie od karnawału i rządu w Niemczech a skończyło się naprawdę ostrą dyskusją o podatku kościelnym w Niemczech i o wpływie religii na życie ludzi.

6 Odpowiedzi

 1. Dobry wilk pach

  Błażej tutaj masz link na remat Libanu https://www.youtube.com/watch?v=2oPp2nZZs_c

 2. niepowtarzalnainteligencja

  Zróbcie coś z tym leniuchem, zachowuje się tak jak by to była jego audycja, kto tu jest w końcu moderatorem ?, ten grubas przebrzydły ciągle się wcina w rozmowę, zachowuje się tak jak by to było jego radio.

 3. Choć nie jestem piewcą ideologi takiej jaką w głowie ma Błażej muszę przyznać że bardzo dobrze mi się słuchało tej audycji, z Zenonem świetną parę radiową tworzą.Polemika ta jest ciekawa,barwna i dała mi sporo interesujących informacji i jszcze wpadł profesor leniuch 🙂 .”Ogólnie” jak to powiada towarzysz major kumpel Kononowicza audycja bardzo spoko choć 3/4 na razie przesłuchałem :D.Zenon częściej wpadaj ! Trzeba jakąś nową nazwę stworzyć dla waszych rozważań o świecie może „bliźniaki kontratakują ;)” ? Pozdro 🙂

 4. Super pogadanka, bardzo fajnie się was słuchało, takie spieranie się w pozytywnej, przyjaznej atmosferze. Atmosfera w radiu przelewa się również na słuchacza. Ze świecą szukać w obecnych czasach ludzi tak świadomych i z tak dużą wiedzą ogólną jak Błażej i Zenon. Takie mnie refleksje naszły po tym podcascie.
  P.S.
  Mocną stroną NR jest produkcja różnorodnego contentu, imho dobrze żeby taki podział jednak był wyraźny. Mam ochotę posłuchać coś o polityce, socjologi, etc. odpalam Błażeja, śmieszkowanie – Krawiec, popularnonaukowe proszę bardzo jest Poczeba i Byte. Czasem niestety zdarza się tak, że wszędzie jest to samo czyli: kościół, polityka i to jest męczące. Odpalam sobie Krawca, który wprowadzi w śmieszkowy nastrój, a tu nie… smęci o kościele:) No wiadomo każdy też ma gorsze i lepsze dni, ale … wiecie o co chodzi.

 5. Nie wiem, czy w ogóle to zaważacie, ale ocieplanie wizerunku komunisty niczym się nie różni od ocieplania wizerunku faszysty. Choć NIE, faszyści mają na koncie o wiele mniej zbrodni niż komuniści. To zupełna aberracja, że toczy się jakikolwiek dialog z propagatorami sadystycznych i zbrodniczych ideologii.

  Najbardziej żałosne są próby likwidacji dysonansu poznawczego poprzez zaprzeczanie, że Błażej to komuch. Sami siebie oszukujecie, ale Błażej – teraz gadam do ciebie: jesteś dobry. Zdołałeś zmiękczyć ludzi do tego stopnia, że niektórzy zaprzeczają, żeś komuch 🙂 Ech …

  Komunizm w samym swym założeniu, w swych fundamentach, to czysty sadyzm.

Zostaw Komentarz