Lewym Okiem – Filantropia to zło

Lewym Okiem – Filantropia to zło

wpis w: audycje, Lewym okiem | 10

Zaczęło się od filantropi, potem Błażej gadał o swoich wyprawach. Grzegorz wtrącił swoją fascynację architekturą co przerodziło się w dyskusję, ale wisienką na torcie była kłótnia Błażeja z Wudzem. Jak zwykle!

10 Odpowiedzi

 1. Wrzucone 🙂 życzę miłego słuchania.

 2. Grzesiu i Błażeju do łez ze śmiechu mnie doprowadziliście tą wzmianką o mnie 😉 super i bardzo miło wyszło! Dzięki 😉

 3. blazej i wudz powinni prowadzic razem audycje

  • Nie wiem, czy to dobry pomysł. Może się okazać, że po kilkunastu takich audycjach, Wudz będzie wyrażał niemal całkowitą zgodę z oponentem.

   Wudz, nie patrz w Otchłań, bo sam wiesz, jak to się może skończyć.

 4. Nie jestem pewien czy znasz definicję słowa filantropia. Nawet bez znajomości definicji powinieneś wiedzieć, że nie filantropami nie są jedynie ludzie bogaci, dzielący się swoim majątkiem na pokaz. Ciekawie to wygląda, lewak, któremu przeszkadza to że ludzie dzielą się z innym ludźmi. Chyba, że Cię boli to, że niektórzy mają więcej? To już bardziej by do Twojego światopoglądu pasowało 😉 Podsumowując. Audycja podparta o tezę wyssaną z dupy, fajnie, że zboczyła na inne tory.

 5. Światopogląd czy religia nie wpływa na innych? Jak najbardziej wpływa na wybory, ot taki najłatwiejszy przykład. Ponadto sporo jest szkodliwych społecznie które są nadal w pełni legalne a nawet dominujące, np w Polsce.

  • Mój komentarz nie dotyczył światopoglądu, tylko zrozumienia słowa filantropia i sensu tej audycji, ale masz lizaka z głową lenina na zachętę @—

 6. 667NowyLepszySzatan

  Do towarzysza prowadzącego.
  Audycja całkiem przyzwoita. Naprawdę świetnie się słucha i mówię o wszystkich Twoich audycjach. Gratuluję dużego dystansu do siebie i ogromnego zrozumienia dla ,, zerwanych z choinki” niektórych dzwoniacych. Masz bardzo charakterystyczny głos i swobodny sposób wystawiania się. Poglądy jakie prezentujesz nie wszystkim mogą odpowiadać w dzisiejszych czasach, ale wudz daje świetną przeciw wagę do twoich przekonań i dzięki temu wychodzi z tego świetny koktail. ALE NA BOGA! Zrób coś z poziomami głośności!!! Na słuchawkach da się tego słuchać, ale ostatnio próbowałem przekonać do NR moją żonę i puściłem tą właśnie audycje w samochodzie podczas długiej podróży. Naprawdę nie dało się tego słuchać. Rozumiem że trudno jest wysiedzieć w jednej pozycji przez kilkadziesiąt minut żeby zachować idealną odległość od mikrofonu, ale naprawdę można to jakoś obejść. Proponuję mikrofon na pałąku zakładany za ucho który zawsze ma się w tej samej odległości od ust.
  Pozdrawiam.

 7. Gratuluję udanych audycji. Błażej daje zawsze sporo ciekawych informacji,ale musi mieć zawsze jakiegoś rozmòwcę, wtedy trzyma się konsekwentnie jednego tematu. W przeciwnym wypadku nie da się tego za bardzo słuchać. Do tej pory był Wudz, Zenon, Etam mam nadzieję że ten zespòł będzie się pojawiał w następnych audycjach, ta formuła sprawdza się znakomicie. Prawie się ucieszyłem pojawieniem się przez sekundę Jacka vel Blachy, może Jacek pojawi się w następnym odcinku tym razem na trochę dłużej. Ròżne punkty widzenia na ten sam temat stanowią bardzo dobry materiał do przemyśleń. Sporo interesujących informacji o architekturze, dziękuję i pozdrawiam.

Zostaw Komentarz