Lewym Okiem – Amerykańskie wojska okupujące polską granicę

Lewym Okiem – Amerykańskie wojska okupujące polską granicę

wpis w: audycje, Lewym okiem | 4

Amerykanie przygotowują się do wojny z Rosją i już okupują polskie granice. Tartak pośrodku drogi i dziwna logika Janusza biznesu, oraz chora walka władzy z dziadkiem Marksem i urojonymi wrogami. Błażej serwuje cotygodniową dawkę głosu żydokomuny.

4 Odpowiedzi

 1. Tak to niestety jest Błażeju, przyjeżdżają mordercy / oprawcy do cudzego kraju i sieją spustoszenie, gwałty, przemoc, śmierć. Często się słyszy że „ojejku” ale jak to Niemcy czy Rosjanie gwałcili – że to bestie a nie ludzie. Ale jak Amerykanie plądrują dowolny kraj i z okropną przemocą traktują tubylców to jest „po przyjacielsku”. Ah te podwójne standardy!

  Serio, gość od tartaku to mój faworyt w tej audycji! A jeśli chodzi o tych dekli co to Wielka Polska Walcząca a nie znają podstawowych dat z historii Polski to szczerze … szkoda na nich czasu antenowego. Jak z pato-streamerami, tak z głąbami o których wspomniałeś z Krawcem szkoda gadać – robi się im niepotrzebną reklamę.

  Jak zawsze fajna audycja, pozdrawiam.

 2. Witam , wiem że nie w temacie ale powiedz jaki zespół spiewa na poczatku. dzięki

 3. przestań się puszyć się tym mamrotaniem bo to o pomstę niebios przeczystych woła.sam żeś jest? a memłasz ,memłasz że rabinawłasnegoniewymemłasziniepoznasz.

  robotem nie jestem
  bo pokrzywy liściem
  jestem
  em
  em

Zostaw Komentarz