Wojna Światów – Masz co jeść?

Wojna Światów – Masz co jeść?

wpis w: audycje, Wojna Światów | 6

„Po armagedonie Polak musi sobie dzwięknąć” -powiedział Krawiec . „A kobiete widziałeś?” zapytał Kuba. Sezon II – odcinek 1 programu Wojna Światów.

6 Odpowiedzi

  1. Macie wolność , totalną od wszystkiego od cywilizacji, zasad, jedzenia … urody, zdrowego powietrza, Boga,religii, kumpli, piwa, dziewczyn, nawet bycie walczącym ateistą wydaje się bezzasadne bo z kim walczyć? A jak macie jeszcze ręce to nie pozostaliście wolni od masturbacji 😀 Ćwiczenia fizyczne za seks i zajęcia sportowe w takiej sytuacji? Chyba was pogięło po tej wojnie to chyba wpływ promieniowania? 😀 Komentarza w środku audycji powstał, tak więc jeśli komuś wykradłem słowa to przypadkowo . Kuba do kogo tu mówisz? Czy nie wiesz że u nas to grali pod tytułem ,,Ucieczka z Nowego Jorku”? Tobie Kuba też promieniowanie wypaliło chyba ośrodki pamięci…albo twoje ścierwo leży nadal na kontynencie amerykańskim:D Chcieliście wolności to ją macie, zapewne wolny rynek doprowadziła do takiej sytuacji . Wszytko był wolno. Przypadek? Więcej takich audycji….;D

  2. PS: Ale tego obiecanego cygara Kuba jebańcu to tobie nie daruje, nawet po śmierci 😀

  3. Jaki jest czas połowicznego zaniku radia Krawca?

  4. kuba- sepleniący miłosnik jaruzela

    • Ven0m – Super komentarz Gratuluje. Ile w nim tresci i mądrości. Bardzo ambitnie – zacheciles nas do dalszego tworzenia.

  5. Niektórzy są w tak doskonałej sytuacji ekonomicznej, że mają nie tylko co jeść ale nawet mogą żreć, co widać po pełnych wszelkiego dobra bebzonach. Pogratulować prosperity hehehe.

Zostaw Komentarz